استقبال سرد مسئولان گنبدکاووس از ملی پوش والیبال نشسته

استقبال سرد مسئولان گنبدکاووس از ملی پوش والیبال نشسته

مراسم استقبال از "محمد نعمتی" ملی پوش گنبدی تیم والیبال نشسته کشورمان که موفق به کسب مقام قهرمانی مسابقات آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۹ تایلند شده، با حضور کمرنگ و استقبال سرد مسئولان این شهرستان برگزار شد.

به گزارش گلستان فردا ؛ در مراسم استقبال از این ملی پوش گنبدی تیم والیبال نشسته کشورمان که روز چهارشنبه در مقابل اداره ورزش و جوانان این شهرستان برگزار شد، از برخی مسئولان مانند فرماندار ویژه و اعضای شورای اسلامی این شهر خبری نبود.

درمراسم استقبال این ملی پوش والیبال نشسته، فقط رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس و برخی کارکنان آن، روسای هیات والیبال و جانبازان و معلولان و چند تن از ورزشکاران و مربیان رشته والیبال از جمله "فرشید عاشوری، جلیل ایمری و عظیم جزیده" حضور داشتند.

حجت الله یوسفی رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس درخصوص عدم حضور مسئولان این شهرستان در مراسم استقبال به خبرنگاران گفت: فرماندار ویژه و اعضای شورای اسلامی این شهر از دعوت شدگان بودند که برای فرماندار جلسه ای در مرکز استان پیش آمده بود که به گرگان رفتند و تنها معاون فرماندار نیز جلسه داشت، اما اعضای شورای شهر گنبدکاووس به دلیل نامشخص در این مراسم حضور نیافتند.

محمد نعمتی ملی پوش گنبدی تیم والیبال نشسته جمهوری اسلامی که پیش از این نیز قهرمانی در مسابقات پارا آسیایی جاکارتای اندونزی را در کارنامه دارد نیز به خبرنگاران گفت: سطح مسابقات باحضور برخی تیم ها از جمله چین، ژاپن، تایلند، قزاقستان و کره جنوبی بالا بود اما بازیکنان تیم ملی ایران و اعضای کادر فنی با همدلی و سخت کوشی موفق به کسب مقام قهرمانی شدند.

به گزارش ایرنا، رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه ۲۰۱۹ - تایلند در بخش مردان با حضور هفت تیم از ۲۰ تا ۲۵ خرداد ماه در استادیوم هوآمارک شهر بانکوک برگزار شد.

  29 خرداد 1398
بخش : گنبد / توپ و تور
کد خبر: 62334
مرجع: ایرنا
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام