مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبدکاووس:
پایان عملیات حفر و لوله گذاری چاه سلاق تاج محمد /بهره مندی بیش از 3000 نفر از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی

http://www.golestanabfar.ir/_DouranPortal/Album/News/cc1250e0-9b91-435c-bcbb-0db7baaf3dea_20190707_104538.jpg

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبدکاووس از پایان کار عملیات حفر و لوله گذاری چاه سلاق تاج محمد خبرداد و گفت: با اتمام این پروژه روستاهای شهرک بهشتی، سلاق نوری، سلاق تاج محمد، سلاق امانلر از آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

به گزارش گلستان فردا ، حسن فدایی، با بیان این نکته که این پروژه در سال جاری آغاز شده و به بهره برداری رسیده، افزود: برای حفاری چاه سلاق تاج محمد 4100میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

وی تعداد خانوار بهره مند از اجرای این پروژه را 896خانوار اعلام کرد و گفت: 3455 نفر جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

همچنین مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبدکاووس از شروع عملیات اجرایی حفر و لوله گذاری یک حلقه چاه عمیق در روستای آبادان تپه خبر داد و گفت:  این اقدام به منظور تامین کمبود آب شرب روستاهای ملک علی تپه، آبادان تپه، امانگل تپه، ملا علی تپه، قره محمد تپه ولی آباد صورت گرفت.

وی افزود: برای این پروژه 4500 میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است.

به گفته وی، با حفر چاه روستای آبادان تپه 1941 خانوار با 7509 جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

مدیر امور آب و فاضلاب روستایی شهرستان گنبدکاووس به حفر عمیق آق آباد اشاره کرد و گفت: این پروژه از مجتمع آبرسانی فجر در نوار مرز قرار دارد.

وی با بیان این نکته که برای این پروژه 4500میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است، اضافه کرد: اجرای عملیات این طرح آبرسانی در سال 98 آغاز شده است.

فدایی در خاتمه یادآورشد: با حفر چاه روستای آق آباد، 1403خانوار و 5534 جمعیت از نعمت آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی بهره مند می شوند.

  16 تیر 1398
بخش : اخبار شهرستان ها / گنبد
کد خبر: 62450
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام