امام جمعه موقت گرگان؛
مومنین در مقابل سختی ها تقوی و استقامت پیشه کنند

http://media.shabestan.ir/Original/1395/08/07/IMG13434491.jpg

امام جمعه موقت گرگان گفـت: ۴۰ سال است آمریکا تلاش می‌کند تا کشورمان را شکست دهد، اما در مقابل استقامت وبردباری ملت ما، هر بار به در بسته و شکست می‌خورد.

به گزارش گلستان فردا ؛ حجت الاسلام و المسلمین برقرار امام جمعه موقت گرگان امروز در نماز وحدت بخش جمعه در گرگان گفت: کفار و مستکبرین از اموال خود سرمایه‌های کلانی را هزینه کرده و برای آن‌ها مشکلات و مانع به وجود می‌آورند تا راه خدا را بر مردم بسته و آن‌ها را از پای درآورند.

وی با اشاره به اینکه مومنین معتقد به قرآن مایوس نمی‌شوند افزود: دشمن همه تلاش خود را را به کار می‌بندد، اما با استقامت ملت ما چیزی جز حسرت برای دشمن باقی نمی‌ماند.

حجت الاسلام و المسلمین برقرار گفت: ۴۰ سال است آمریکا تلاش می‌کند تا کشور ما شکست دهد، اما در مقابل استقامت وبردباری ما، هر بار به در بسته و شکست می‌خورد.

وی گفت: آمریکا با ساخت فیلم‌هایی سعی در ایجاد رعب و وحشت دارد و می‌خواهد در جهان ایران هراسی و در واقع اسلام هراسی ایجاد کند.

امام جمعه موقت گرگان افزود: کسانی که قرآن را باور دارند و در این راه استقامت می‌کنند خداوند نیز در سایه این استقامت امداد غیبی خود را را نازل می‌کند کما اینکه جریان طبس و به راه افتادن طوفان شن گویای این امداد غیبی پروردگار است.

وی با اشاره به اینکه همه مشکلات ما از آمریکا نیست افزود: برخی از مشکلات ما از برخی سو مدیریت هاست و بعضی از مسئولین کم توجهی  می‌کنند.

  17 خرداد 1398
بخش : گرگان / داخلی
کد خبر: 62240
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام