شهردار گرگان خبر داد:
اعلام وضعیت قرمز در گرگان/ورود به تفرجگاه‌ها و اماکن تفریحی ممنوع شد

https://newsmedia.tasnimnews.com/Tasnim/Uploaded/Image/1399/01/07/1399010718365258819996284.jpg

شهردار گرگان با اشاره به قرمز شدن وضعیت کرونایی در این شهر گفت: ورود به اماکن تفریحی و تفرجگاه‌های این شهر تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، عبدالرضا دادبود شهردار گرگان گفت : با توجه به اینکه وضعیت شهر گرگان از نظر شیوع بیماری کرونا، قرمز شده است برای حفظ سلامتی شهروندان و جلوگیری از شیوع گسترده بیماری، ناگزیر از اعمال برخی محدودیت‌ها هستیم.

او گفت: بر همین اساس ورود به تفرجگاه‌ها، اماکن تفریحی و پارک‌های سطح شهر تا اطلاع ثانوی ممنوع است و از شهروندان می‌خواهیم این موارد را رعایت کنند.

شهردار گرگان با اشاره به تعطیلی بازار هفتگی در کل استان افزود: براساس مصوبه ستاد مقابله با کرونا، بازار هفتگی گرگان که در روز‌های چهارشنبه و جمعه برپا می‌شد نیز تا برطرف شدن محدودیت از سوی ستاد، تعطیل است.

او ادامه داد: با توجه به الزامی شدن ماسک شهروندان برای استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی حتما از ماسک استفاده کرده و فاصله‌گذاری اجتماعی را هم رعایت کنند.

دادبود بیان داشت: با توجه به شرایطی که از اسفندماه در آن قرار گرفتیم و برای حفظ سلامت شهروندان، علاوه بر اقداماتی مانند ضدعفونی و گندزدایی معابر و اماکن عمومی، توزیع بسته‌های بهداشتی و معیشتی در محله‌های مختلف و غیره، تلاش کردیم با ارائه خدمات در بستر فضای مجازی، میزان تردد و حضور مردم را در شهرداری کاهش دهیم.

  18 تیر 1399
بخش : گرگان / سلامت
کد خبر: 63573
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام