محمد حمیدی فرماندار شهرستان گرگان در جلسه کاروان خدمت؛
آب بندان کفشگیری ظرفیت خوبی برای رونق گردشگری دارد

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، محمد حمیدی فرماندار شهرستان گرگان در جلسه کاروان خدمت گفت: استفاده از آب بندان و اراضی همجوار برای مباحث گردشگری در روستای سیدمیران و کفشگیری می تواند به رونق اقتصادی کمک کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس به صورت مشارکتی اداره میراث فرهنگی شهرستان با محوریت بخشداری، منابع طبیعی و جهاد کشاورزی با ارائه یک طرح  کاربردی، آب بندان و مراتع اطراف آن برای افزایش صنعت گردشگری استفاده شود.

حمیدی افزود: وی در ادامه با بیان اینکه کانال انتقال آب آب بندان نیز در دستور کار قرار دارد  یادآور شد، در این خصوص تلاش های نیز انجام شده است.

همچنین در خصوص راه اندازی شبکه اتفاقات نیز گفت: راه اندازی شبکه اتفاقات با استفاده از ظرفیت های داخل روستا و همکاری فرمانداری راه اندازی می شود.

بحث فرسودگی شبکه فاضلاب نیز پیگیری شده که در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی  ٨٠ درصد  در حال اجراست.

فرماندار در ادامه گرگان گفت: رسیدگی به مباحث میراث فرهنگی در خصوص وضعیت کاربری مدرسه خاقانی، تاسیسات و ساختمان شبکه بهداشت، جاده قدیم و دیگر موارد از مباحثی بود که مورد بررسی قرار گرفت.

  20 مهر 1399
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 63896
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام