رئیس سازمان آتشنشانی گرگان:
تصادف خودرو پراید و لندکروز در گرگان یک کشته به جا گذاشت

رئیس سازمان آتشنشانی گرگان گفت: تصادف یک دستگاه خودرو پراید و لندکروز، منجر به واژگونی خودرو پراید شد و یک نفر کشته به جای گذاشت.

به گزارش گلستان فردا، به نقل از روابط عمومی شهرداری گرگان، موسی الرضا صفری رییس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان اظهار کرد: ایستگاه شماره دو عملیاتی آتش نشانی گرگان از طریق سامانه ۱۲۵ ستاد فرماندهی از وقوع یک فقره تصادف در انتهای کوی طبیعت مطلع و بلافاصله به محل اعزام شدند.

صفری افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد، این تصادف مابین یک دستگاه خودرو پراید و لندکروز رخ داده که منجر به واژگونی خودرو پراید شده است.

وی ادامه داد: در این حادثه، راننده خودرو لندکروز پس از تصادف متواری شده و متاسفانه یک نفر سرنشین پراید خانم میانسال به علت شدت جراحات وارده در دم فوت می کند، راننده خودرو نیز دچار مصدومیت های شدید می شود که با حضور تیم عملیاتی و با کمک پرسنل اورژانس به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان در پایان گفت: سرعت زیاد، عدم رعایت فاصله ایمن با خودروهای دیگر بیشترین عوامل بروز تصادفات هستند.

  28 اردیبهشت 1401
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 66928
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام