دیدار ۳هزار نفر با رئیس کل دادگستری گلستان در سال گذشته

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: سال گذشته نزدیک به سه هزار نفر در ملاقات‌های مردمی در دیدار با رئیس کل دادگستری گلستان مشکلات و درخواست‌های حقوقی و قضایی خود را در میان گذاشتند.

به گزارش گلستان فردا، حیدر آسیابی اظهار کرد:  مشکلات و درخواست‌هایی که پیامک می‌شود پس از بررسی، برای پیگیری به روسای دادگستری‌ها و دادستان‌ها و مسئولان مربوط ارجاع خواهد شد.

وی گفت: مسئولانی که پیامک‌های مردمی به آنان ارجاع می‌شود، مکلفند نتیجه پیگیری‌های خود را به ما اعلام کنند.

رئیس کل دادگستری گلستان ادامه داد: درخواست اعمال ماده۴۷۷ یعنی بررسی دوباره آرای قطعی شده در محاکم، درخواست مرخصی برای زندانیان و تسریع در رسیدگی‌ها بیشترین درخواست‌های مردمی در ملاقات‌های مردمی است.

آسیابی با بیان این که یکی از اقدامات قوه قضاییه اقناع مردم در رابطه با تصمیم‌های قضایی است افزود: مردم، اطلاعات حقوقی کمی دارند و به همین علت یکی از برنامه‌های همکاران ما در حوزه‌های قضایی اقناع مردم درباره تصمیمات قضایی است.

وی افزود: علاوه بر دیدار‌های حضوری سه شنبه‌ها، شماره پیامک ۰۹۱۱۱۷۵۶۱۱۴ هم پل ارتباطی بی واسطه مردم با ماست و می‌توانند مشکلات و درخواست‌های خود را پیامک کنند.

  31 خرداد 1401
بخش : گرگان / قضاییه
کد خبر: 67138
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام