نمایشگاه هفته پژوهش در گلستان آغاز به کار کرد

نمایشگاه هفته پژوهش در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان آغاز به کار کرد.

به گزارش گلستان فردا، بیست و سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن بازار گلستان با حضور جمعی از مسئولان از امروز (شنبه) در دانشگاه علوم کشاورزی منابع طبیعی گرگان آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش در ۲۲ غرفه افتتاح شده که ۱۱ غرفه مربوط به دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و بقیه مختص دستگاه های اجرایی استان است.

رئیس پارک علم و فن آوری گلستان در این خصوص گفت: برای اولین بار غرفه دانش بنیان و ثبت اختراع و اخذ استاندارد در نمایشگاه هفته پژوهش استان در نظر گرفته شده است.

مهدی غفاری افزود: محصولاتی که قابلیت تجاری سازی و ورود به بازار را داشته باشد از حمایت پارک علم و فناوری برخوردار خواهند شد.

غفاری ادامه داد: تعداد ۱۲ کارگاه آموزشی و پنل تخصصی با موضوعات مختلف و حضور صاحب‌نظران و اساتید حوزه‌های مربوطه طی چهار روز در محل نمایشگاه برگزار می‌شود.

وی گفت: بازدیدکنندگان این نمایشگاه می‌توانند با مراجعه به غرفه فن‌بازار منطقه‌ای گلستان از مشاوره‌های عمومی کسب‌وکار و آشنایی با خدمات و حمایت‌های پارک علم و فناوری استفاده کنند.

گفتنی است این نمایشگاه تا ۱۵ آذر از ساعت ۹ تا ۱۶ پذیرای علاقمندان است.

  12 آذر 1401
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 68213
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام