سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان:
۱۴ هزار نفرعضو کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان هستند

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان از عضویت ۱۴ هزار نفر در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان این استان خبر داد.

به گزاش گلستان فردا، الهه غیناقی، اظهار کرد: یکی از شاخصه‌های توسعه پایدار در هر جامعه‌ای موضوع کتاب و کتابخوانی است.

وی افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گلستان در هفته کتاب و کتابخوانی بیش از صد برنامه فرهنگی، هنری و ادبی در دستور کار خود قرار داده است که برخی از این برنامه‌ها برگزار و برخی دیگر هم در حال برگزاری است.

سرپرست کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان گفت: جلسات نقد کتاب با حضور نویسنده‌ها، ایجاد باشگاه کتاب خوان در سطح شهرستان‌ها، امداد فرهنگی در مناطق سیل زده و کم‌تر برخوردار و اهدا کتاب به مدارس روستایی کمتر برخوردار از جمله برنامه‌هایی که در این ایام به آن خواهیم پرداخت.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه‌های مهم این ایام جشن بزرگ در «مسیر دانایی، بر بال کتاب» به‌مناسبت هفته‌ی کتاب و کتابخوانی با حضور زهره پریرخ، نویسنده کشوری کتاب‌های کودک و نوجوان در برج قابوس شهرستان گنبدکاووس برگزار شد.

غیناقی با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان بیش از ۱۴ هزار عضو دارد، اظهار کرد: کودکان و نوجوانان می‌توانند با مراجعه به سایت عضو این کانون شوند که هر یک نفر از اعضا در هفته می‌تواند ۵ جلد کتاب به صورت امانت بگیرد و از آن استفاده کند.

  29 آبان 1402
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 70067
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام