پرداخت ۵۰ درصد از مطالبات گندم‎کاران گلستانی

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی گلستان از پرداخت ۵۰ درصد از مطالبات گندم کاران این استان خبر داد و گفت: تا کنون بیش از هشت هزار میلیارد تومان مطالبات گندم کاران پرداخت شده است.

به گزارش گلستان فردا، روح الله مهری از پرداخت هشت هزار و ۲۳۵ میلیارد تومان از مطالبات کشاورزان گندم کاران گلستانی خبر داد و اظهار کرد: با پرداخت این رقم تقریباً ۵۰ درصد از مطالبات کشاورزان پرداخت شد.

وی افزود: با پیگیری‌های که انجام شده این مطالبات در کمتر از یک ماه پرداخت و برای باقی مانده مطالبات پیگیری‌ها همچنان ادامه دارد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان گلستان گفت: استان گلستان تا کنون با خرید تضمینی یک‌میلیون و ۲۴ هزار تن گندم دومین استان بزرگ تولید کننده گندم کشور است.

وی با اشاره به اینکه خرید گندم تا پایان مرداد در استان ادامه دارد، افزود: در حال حاضر گندم در مناطق کوهپایه ای هنوز آماده برداشت نشده که به همین دلیل برخی از مراکز خرید استان تا زمان آخرین برداشت گندم فعال خواهند بود.

  6 تیر 1403
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70691
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام