جانشین فرماندهی انتظامی استان گلستان:
دستگیری عامل انتشار فراخوان تجمعات غیرقانونی در کلاله

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/10/7/11103980_417.jpg

جانشین انتظامی فرماندهی انتظامی گلستان گفت: عامل انتشار فراوخوان تجمعات غیرقانونی در کلاله دستگیر شد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، سرهنگ فروزان‌ جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت:به دنبال وقوع برخی حوادث در اواخر آبان ماه سال جاری و تحرکات عناصر ضد انقلاب و خودفروخته در راستای آشوب و تجمع به بهانه یادبود درگذشتگان اغتشاشات بنزینی، شناسایی سرشاخه ها و عناصر اصلی این اقدامات در دستور کار پلیس قرار گرفت.

او افزود: در همین راستا ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان "کلاله" پس از یکسری بررسی های اطلاعاتی و اقدامات فنی، موفق به شناسایی یکی از لیدرهای اصلی شدند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه این متهم در فضای مجازی با انتشار فراخوان و پخش تصاویر تجمعات غیرقانونی، اقدام به تحریک مردم کرده بودند، تصریح کرد: ماموران طی هماهنگی با مقام قضائی و در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

سرهنگ فروزان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس بوده و نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و تلاش بی وقفه اجازه خودنمایی و فعالیت مجرمانه به هنجارشکنان و عناصر بیگانه نخواهد داد.

  7 دی 1398
بخش : کلاله / جامعه
کد خبر: 63075
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام