اعلام وضعیت قرمز در شهرستان کردکوی

ابراهیم قدمنان فرماندار و رئیس ستاد مبارزه با گسترش شیوع ویروس کرونا کردکوی در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار ساجد خبر، وضعیت شهرستان را به جهت گسترش شیوع ویروس کرونا، کوید ۱۹ قرمز اعلام کرد و گفت: از همه شهروندان عزیز این شهرستان میخواهم خطرات ناشی از این ویروس و بیماری را جدی بگیرند و ضمن رعایت بهداشت فردی و فاصله گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و دستکش را بویژه در مکان های عمومی  فراموش نکنند.

وی اظهار داشت ؛ در راستای مقابله با گسترش این بیماری خطرناک از فردا پارک جنگلی امام رضای شهر کردکوی بسته و برگزاری تمام آئین های سنتی و رسمی اعم از عروسی و عزاداری ها و تجمعات و.... ممنوع می باشد و با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

وی ورود مسافران به داخل شهر و مسافرخانه ها و... را ممنوع اعلام کرد و گفت : در صورت مشاهده خودروهای انان به مدت یک ماه توقیف می گردد.

وی از همه مردم و اصناف شهرستان خواست با همدلی و همراهی همه پرتوکل های بهداشتی رعایت و رعایت این ضوابط بهداشتی در سطح شهرستان را مراقبت نمایند.

  18 تیر 1399
بخش : کردکوی / سلامت
کد خبر: 63572
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام