قائم مقام شهرداری گوانگ‌ژو چین در گرگان:
ارتباط ما با ایران ارتباطی به آمریکا ندارد

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/4/15/10186359_570.jpg

قائم مقام شهرداری گوانگ‌ژو چین گفت: ارتباط ما با یکدیگر ارتباطی به آمریکا ندارد و ما ارتباط  مان را باهم حفظ می کنیم.

به گزارش گلستان فردا ، در جلسه نیزگائو یایو قائم مقام شهرداری گوانگ‌ژو چین در دیدار با استاندار گلستان گفت : ما با خونگرمی گرگانی‌ها مواجه شدیم و ما خیلی خوشحال هستیم و این یک دلگرمی برای ما  است تا با ایران ارتباط بیشتری داشته باشیم و همچنین باعث می شود که گرگان و گوانگ ژو مثل خواهر باشند .

وی افزود: ما میتوانیم در زمینه‌های مختلف ارتباط داشتیم و برای اینکه ارتباط را حفظ بکنیم باید بیشتر همدیگر را ببینیم و تصمیم گرفتیم بعد نیمسال شما رو ببینیم.
 
وی بیان داشت : ارتباط ما با یکدیگر ارتباطی به آمریکا  ندارد و ما ارتباط  مان را باهم حفظ می کنیم.
 
حق شناس استاندار گلستان نیز گفت : ما آمادگی سرمایه گذاری مشترک  راداریم و همچنین در زمینه ورزش هم علاقه‌مند به همکاری مشترک  بخصوص والیبال و بسکتبال  هستیم .
 
وی گفت : همچنین در برگزاری دوره‌های آموزشی بین دوشهرگرگان و گوانگ ژو ازنظر دانشگاه‌های دولتی و هم  غیر دولتی در گرگان آماده همکاری هستیم.
 
حق شناس افزود :هردوی ما شرقی هستیم و خودمان  در مورد ارتباط مان  تصمیم میگیریم  ودر زمینه حمل و نقل همکاری میکنیم و بخشی از کالا‌های چینی از بندراکتائوی قزاقستان به بندر انزلی وارد می شود و البته وجود  راه آهن سراسری برای حمل و نقل کالا ها فرصت خوبی است .

  15 تیر 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62447
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام