فرمانده سپاه نینوا گلستان:
گفتمان دفاع مقدس برگرفته از آرمان سیدالشهداء است

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: گفتمان دفاع مقدس برگرفته از آرمان سیدالشهداء است و امروز با همین گفتمان در منطقه از جایگاه خوبی برخوردار هستیم.

به گزارش خبرنگار گلستان فردای ایران (گلستان فردا)ی ایران (گلستان فردای ایران (گلستان فردا))ی ایران (گلستان فردای ایران (گلستان فردا)ی ایران (گلستان فردای ایران (گلستان فردا)))، هادی حق شناس، صبح یکشنبه در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس (رژه نیروهای مسلح گلستان) با اشاره به اینکه جنگ برای مردم ایران دستاوردهای زیادی را به همراه داشت، اظهار کرد: امروز سربلندی و عزت مردم ایران مدیون رشادت های رزمندگان دوران هشت سال جنگ تحمیلی است.

وی با اشاره به اینکه جنگ نابرابر هشت سال دفاع مقدس بر انقلاب ایران تحمیل شد، افزود: در دوران هشست سال دفاع مقدس از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع و از فرهنگ عاشورایی استفاده شد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان گفت: گفتمان دفاع مقدس برگرفته از آرمان سیدالشهداء است و امروز با همین گفتمان در منطقه از جایگاه خوبی برخوردار هستیم

وی یادآورشد: در ابتدای دوران جنگ تحمیلی دشمنان با بزرگترین ائتلاف ظالمانه جهانی در مقابل ملت ایران قرار گرفتند و جنگ تحمیلی هشت ساله را بر ملت ایران حمیل کردند اما تمام نقشه های آنان خنثی شد و ایران به پیروزی دست یافت.

 وی با اشاره به اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی علاوه بر آمادگی فیزیکی، روانی و همه جانبه برای دفاع از ملت ایران و انقلاب اسلامی و انجام مأموریت دقیق خود آماده خدمت رسانی هستند، افزود: این آمادگی در نیروهای مسلح وجود دارد در جبهه انقلاب اسلامی با به کارگیری توده مردم در قالب بسیج مستضعفین تحت فرمان رهبر معظم انقلاب با هر گونه شرارت داخلی و خارجی مقابله کنند و یاری گیر مردم خود باشند.

 معروفی خاطرنشان کرد: این آمادگی وجود دارد همچون زمان سیل و پساسیل برای خدمت رسانی به مردم استان با تمام توان و امکانات ورود پیدا کنیم و برای باز کردن گره کار مردم با تمام توان به کمک مسئولان اجرایی خواهیم شتافت.

 

 

 

 

 

 

 

  31 شهریور 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62786
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام