مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان:
عملیات راهداری در محورهای ارتباطی استان ادامه دارد

http://www.golestanema.ir/images/1396/09/24/12C07711.JPG

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان اعلام کرد: با توجه به بارش برف و باران روزهای گذشته، راهداران همچنان در حال انجام عملیات راهداری در محورهای مواصلاتی استان هستند.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، "مهدی میقانی" روز شنبه به پایگاه اطلاع رسانی اداره‌کل متبوع گفت: دیروز محورهای کوهستانی خوش ییلاق، درازنو، توسکستان، شاهکوه و چهارباغ با بارش برف همراه بودند و سایر محورها هم باران داشتند.

وی با بیان اینکه علی رغم بارش برف و باران در تمام حوزه های استان، اما هیچ راهی مسدود نبوده و نمک پاشی و برفروبی آنها ادامه دارد.

میقانی، براساس پیش بینی های هواشناسی، وضعیت هوای استان را، امروز، صاف تا قسمتی ابری و تا پایان هفته، متغیر اعلام کرد و از هم استانی ها خواست که حتما قبل از سفر وضعیت راهها را از طریق سامانه گویای 141 مطلع شوند و تجهیزات زمستانی نظیر زنجیرچرخ، پوشاک و البسه گرم و آذوقه به همراه داشته و بستن زنجیرچرخ را آموزش ببینند.

  25 آبان 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62946
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام