قرارگاه مرکزی حمل و نقل و راهداری زمستانی گلستان تشکیل شد

http://khabarfoori.com/bundles/data/images/5c91f8a76a50d_2019-03-20_11-54.jpeg

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از تشکیل قرارگاه مرکزی حمل و نقل و راهداری زمستانی در اداره کل خبرداد و گفت: با تشکیل این قرارگاه آمادگی اکیپ های راهداری جهت واکنش بموقع در قبل، حین و بعد از بحران ارتقا یافته و سازو کارهای لازم جهت تسریع در امدادرسانی و خدمات رسانی به مناطق بحران زده تعریف می شود .

"مهدی میقانی" روز دوشنبه به پایگاه اطلاع رسانی اداره‌کل متبوع افزود: از اهداف این قرارگاه ایمن سازی محورهای ارتباطی برای تردد ایمن رانندگان در شرایط بحرانی فصل زمستان،رفع عیوب محورهای آسیب دیده و هشدار و اطلاع رسانی به موقع بحران های طبیعی از طرف قرارگاه به روسای ادارات با استفاده از سامانه های موجود و تلفن گویای 141 می باشد.

به گفته وی، در این قرارگاه همچنین هماهنگی های لازم قبل از شروع بارش ها برای انجام عملیات راهداری زمستانی انجام می شود و کشیک های شبانه روزی در اتاق مدیریت بحران اداره کل و ادارات شهرستانی تعیین شده اند که وظیفه نظارت مستمر بر وضعیت راهها و محورهای مواصلاتی استان را برعهده دارند.

میقانی با بیان اینکه در ادارات شهرستانی نیز، یک معاون معین جهت این اهداف تعیین شده است، گفت: قرارگاه مرکزی حمل و نقل و راهداری زمستانی با ابلاغ ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در ادارات کل استان ها به ریاست مدیرکل، جانشینی معاون راهداری و دبیری مرکز مدیریت راههای ادارات کل تشکیل شده است.

  5 آذر 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62967
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام