رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان:
۲۲ واحد عرضه‌کننده قلیان و گیم‌نت در گلستان پلمب شد

22 واحد عرضه‌کننده قلیان و گیم‌نت در گلستان پلمب شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان از پلمب ۲۲ واحد صنفی متخلف شامل واحدهای عرضه‌کننده قلیان، گیم‌نت‌ها و غیره خبر داد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حسین طلوعیان در این باره اظهار داشت: برای پیشگیری از شیوع گسترده بیماری کرونا ستاد استانی مقابله با این بیماری مصوبه‌هایی از جمله تعطیلی برخی از واحدهای صنفی از جمله گیم‌نت‌ها، مراکز عرضه‌کننده قلیان، کافه‌رستوران‌ها و غیره را داشت که اجرای آن برای همه الزامی است.

وی افزود: گشت‌های مشترکی با مرکز بهداشت استان و ناجا پیش‌بینی شده و همه روزه در سطح استان فعال هستند تا با هر اقدامی که سلامت شهروندان را تهدید می‌کند، برخورد کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با بیان اینکه در شرایط فعلی اولویت مهم، حفظ سلامت شهروندان است، گفت: تا کنون 22 واحد صنفی متخلف که دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا را رعایت نکردند در سطح استان پلمب شدند و با سایر واحدهای متخلف دیگر نیز به شدت برخورد می‌شود.

وی ادامه داد: مردم در صورت مشاهده هرگونه تخلف و فعالیت واحدهایی که طبق دستورالعمل باید تعطیل شود، می‌توانند سامانه‌های 124، 190 و 110 تماس بگیرند تا با قید فوریت به این موارد رسیدگی شود.

طلوعیان همچنین از برخورد با نانوایی‌های متخلف هم خبر داد و گفت: این دستورالعمل‌ها برای حفظ سلامت مردم است و کسانی که از آن تخطی کنند حتما با آن برخورد می‌شود. در همین رابطه بازرسی‌های مستمر از واحدهای خبازی در سطح استان در حال انجام است و چند واحد متخلف نیز پلمب شده‌اند.

به گفته وی، علاوه بر رعایت نکات بهداشتی در نانوایی‌ها و داشتن مسئول فروش مجزا در این واحدها، فروش نان در خواربارفروشی‌ها نیز ممنوع است و بازرسان سازمان با این تخلف برخورد می‌کنند.

  17 اسفند 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63291
مرجع: تسنیم
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام