بی‌توجهی اداره آب، برق و گاز به دستور استاندار گلستان/ حق‌شناس: قطع انشعاب قطعا خلاف مقررات است

بی‌توجهی اداره آب، برق و گاز به دستور استاندار گلستان/ حق‌شناس: قطع انشعاب قطعا خلاف مقررات است

استاندار گلستان گفت: قطع انشعاب آب، برق و گاز بر اساس دستور وزیر نیروی خلاف مقررات است و دستگاه‌های خدمات‌رسان باید این فرصت را به مشترکان بدهند که بدهی‌ها سال آینده پرداخت شود.

چند روز گذشته هادی حق‌شناس استاندار گلستان دستور داد دستگاه‌های خدمات رسان همانند شرکت آب، برق و گاز تا پایان وضعیت موجود در خصوص بیماری کرونا در استان گلستان اجازه قطع انشعاب مشترکان را ندارند.

این در شرایطی است که این دستگاه‌های خدمات‌رسان بدون توجه به دستور استاندار گلستان اقدامات گسترده خود را برای ارسال اخطار قطع به درب منازل مشترکان آغاز کرده و حتی در برخی موارد پیام‌های مردمی حاکی از قطع انشعاب مشترک است.

استاندار گلستان پیش از ظهر امروز در حاشیه جلسه ویژه ستاد استانی مبارزه با کرونا در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس در این خصوص اظهار کرد: تذکر شدید به دستگاه‌هایی که این اقدام را انجام داده‌اند، داده شد.

* به هیچ عنوان این دستگاه‌ها مجاز به قطع انشعاب مشترکان نیستند

هادی حق‌شناس گفت: به هیچ عنوان این دستگاه‌ها مجاز به قطع انشعاب مشترکان نیستند و دستگاه‌های خدمات‌رسان طبق دستور وزیر نیرو باید این فرصت را به مشترکان بدهند که در سال آینده پرداخت‌ها انجام شود.

وی در پاسخ به سوال خبرنگار خبرگزاری فارس که اگر انشعاب مشترکان قطع شود آیا خلاف مقررات محسوب می‌شود، گفت: قطعا بر خلاف مقررات است.

  17 اسفند 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63292
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام