در راستای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس در استان؛
افزایش نظارت بر هتل‌ها و بوم‌گردی‌های گلستان/ ممنوعیت اقامت در خانه‌های مسافر روستای تاریخی زیارت گرگان

https://www.golestanchto.ir/UserData/News/Normal/DSC_0709.JPG

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: ناظران ما در حال نظارت پیوسته بر بوم‌گردی‌ها، خانه‌های مسافر و هتل‌ها هستند و اقامت در خانه‌های مسافر روستای تاریخی زیارت گرگان را ممنوع کردیم.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، احمد تجری دوشنبه ۱۹ اسفندماه ۹۸ با اعلام این مطلب گفت: با توجه به ممنوعیت سفر به گلستان در تعطیلات نوروز، هر گونه اقامت در مراکز دولتی، مهمانسراهای دستگاه‌های اجرایی، مدارس و کمپ‌ها و همچنین استقرار چادر در پارک‌های شهری و جنگلی و دیگر تفرجگاه‌های استان ممنوع است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان اضافه کرد: تمرکز و تجمع در تفرجگاه‌های استان تا اطلاع ثانوی ممنوع است و برای اقامتگاه‌های رسمی مانند هتل‌ها دستورالعملی ابلاغ شده است و این واحدها در حال ضد عفونی هستند.
تجری ادامه داد: ناظران ما در سطح استان در حال نظارت پیوسته و مستمر هستند که برای اجرای دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا بر بومگردی‌ها، خانه‌های مسافر، هتل‌ها و غیره نظارت می‌کنند.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان بیان کرد: اقامت و پذیرش در خانه‌های مسافر زیارت ممنوع شده است؛ این تصمیم نیز برای سلامتی مردم و روستائیان زیارت اخذ شده است.
او در پایان تصریح کرد: این تصمیمات و اقدامات بر اساس شرایط ادامه دار خواهد بود زیرا محدودیت‌های اعمال شده برای حفظ سلامتی مردم است و مردم هم باید همراهی کنند تا به بهترین شکل اجرایی شود.

  19 اسفند 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63298
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام