مدیر مخابرات منطقه گلستان به مناسبت هفته پدافند غیر عامل:
نقش بی بدیل مخابرات در ایجاد امنیت بر کسی پوشیده نیست

مدیر مخابرات منطقه گلستان در جلسه ای به مناسبت هفته پدافند غیر عامل با اشاره به نقش بی بدیل مخابرات در ایجاد امنیت ، بر پرهیز از هرگونه اقدام در جهت سوء  استفاده دشمنان تاکید کرد.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، در جلسه ای که به مناسبت هفته پدافند غیر عامل برگزار شد مهندس غلامعلی شهمرادی با اشاره به شرایط کنونی و سوء استفاده دشمنان گفت: از هرگونه اقدام و فعالیت که موجب خواهد شد آسیبی به نظام و انقلاب اسلامی ایران برسد باید اجتناب نمود.
وی از مخابرات بعنوان یک دستگاه استراتژیک نام برد و افزود : وظیفه ما مراقبت همه جانبه است تا با تامین ارتباطات پایدار بهترین خدمات و سرویس ها را ارائه نماییم و به حداکثر رضایت مندی مشتریان دست یابیم .
مدیر مخابات منطقه گلستان از اقدامات انجام شده در خصوص پدافند غیر عامل سخن گفت و نسبت به عدم نشر شایعات در فضای مجازی و اظهار نظر های نادرست تاکید کرد و افراد سودجو را در کمین چنین فرصت هایی دانست .
غلامعلی شهمرادی خواستار همکاری و همراهی پایگاههای بسیج سطح مخابرات استان و اداره حراست شد و گفت : کمک به افزایش ثبات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و جلوگیری از هرگونه آسیب های احتمالی وظیفه تک تک ماست و نقش بی بدیل مخابرات در ایجاد امنیت برکسی پوشیده نیست.

  7 آبان 1399
بخش : جامعه / فناوري و اطلاعات
کد خبر: 63984
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام