توسط اطلاعات سپاه نینوا انجام شد؛
کشف 4000 لیتر الکل احتکار شده در گلستان

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا از کشف الکل و مواد ضدعفونی کننده احتکاری در استان خبرداد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، معاونت روابط عمومی و تبلیغات سپاه نینوا طی اطلاعیه‌ای از کشف الکل و مواد ضدعفونی کننده احتکاری در استان توسط  سازمان اطلاعات سپاه نینوا  خبرداد.

در این اطلاعیه آمده است: سازمان اطلاعات سپاه نینوا استان گلستان چهار هزار لیتر الکل و مواد ضدعفونی کننده احتکار شده را کشف و ضبط کرد.

روز گذشته پاسداران گمنام سازمان اطلاعات سپاه نینوا طی رصد و اشراف اطلاعاتی، موفق به کشف و ضبط مقدار چهار هزار لیتر الکل و مواد ضدعفونی کننده شدند.

این مواد به صورت غیرمجاز انبار شده و خارج از شبکه توزیع دانشگاه علوم پزشکی استان در حال فروش به دلالان بود که شناسایی شد.

این اقدام سازمان اطلاعات سپاه نینوا در شهرستان گرگان با هماهنگی دادستان مرکز استان انجام شد و مواد احتکار شده بعد از ضبط تحویل دانشگاه علوم پزشکی گلستان شد.

سازمان اطلاعات سپاه در راستای رسالت پاسداری از انقلاب اسلامی ذره‌ای درنگ نکرده و قطعاً با اشخاصی که در این شرایط اقتصادی دست به احتکار می‌زنند با قاطعیت برخورد خواهد کرد.

  21 آبان 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 64051
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام