مدیرعامل شرکت گاز استان خبر داد:
افزایش خانوار‌های بهره‌مند از گاز در گلستان

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: تعداد خانوار بهره‌مند از گاز استان گلستان به ۶۱۳هزار خانوار رسید.

به گزارش گلستان فردا، علی طالبی اظهار کرد: در سه ماهه نخست امسال ۲۹۱۱خانوار استان به جمع مشترکین شرکت اضافه شدند که تعداد ۱۸۸۲خانوار برای بخش شهری و ۱۰۲۹مورد نیز مربوط به بخش روستایی است و  تعداد خانوار بهره‌مند از گاز طبیعی در سطح استان به حدود ۶۱۳هزار خانوار رسید.

وی افزود: تا کنون بیش از ۶۱۲هزار ۹۶۱خانوار استان گلستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند که شامل تعداد ۳۸۲هزار و ۱۰۵خانوار شهری و ۲۳۰هزار و ۸۵۶خانوار نیز روستایی  است.

طالبی با بیان اینکه ۱۰۰درصد خانوار شهری و ۹۸درصد خانوار روستایی استان بهره‌مند از گاز هستند افزود: بیشترین حجم خانوار بهره‌مند از گازمربوط به شهرستان گرگان بعنوان مرکز استان با بیش از ۱۷۷هزار خانوار است و شهرستان گنبد نیز با ۱۰۹هزار خانوار دررتبه بعدی قرار دارد.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان گفت: تا کنون دراستان گلستان تمامی ۳۳شهر و ۹۰۲روستا، ۹۳۴واحد صنعتی عمده و ۶۵جایگاه CNG گازرسانی شده است.

  26 تیر 1400
بخش : جامعه
کد خبر: 64559
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام