مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در بازدید از مرکز پاسخگویی به شکایات 2020:
ثبت رکورد پاسخگویی 200 هزار مشترک اینترنت خانگی گلستان در ایام کرونا

ثبت رکورد پاسخگویی 200 هزار مشترک اینترنت خانگی گلستان در ایام کرونا

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از مرکز پاسخگویی به شکایات 2020 بازدید کرد.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، محمد احمدی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان در این بازدید به صورت تلفنی با مخاطبان 2020 صحبت و کیفیت ارائه خدمات به هم استانی ها را جویا شد.
وی در این بازدید از زحمات شبانه روزی پرسنل مرکز تماس 2020 مرکز مخابرات تشکر کرد و گفت: با شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم در منزل شاهد رشد فزاینده تماس مردم با سامانه 2020 بودیم که همکاران این مرکز با تلاش شبانه روزی و 24 ساعته از افت کیفیت خدمات جلوگیری کردند تا بتوانند رضایت مشتری را جلب نمایند.
رئیس شورای مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اضافه کرد: در سال¬های اخیر شاهد اتفاقات خوبی در زمینه ایجاد رضایت مشترکین بودیم که این اصل حاصل نظارت، مدیریت درست و بکارگیری نیروهای متخصص بوده است.
در ادامه حمزه قاسمی، رییس اداره خدمات پس از فروش مخابرات گلستان با اشاره به اینکه اپراتورهای سامانه 2020 به صورت هفتگی در 24 ساعت شبانه روز، در چهار شیفت کاری پاسخگوی تماس و رفع مشکلات اینترنت پرسرعت مشتریان استان هستند، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون حدود 200 هزار تماس باین مرکز برقرار شده که به صورت 100 درصد پاسخ داده شده است.
در ادامه صیدا کریمی پیمانکار مرکز تماس 2020 مخابرات گلستان ضمن خوش آمدگویی به مدیران حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در این مرکز تماس به طور میانگین روزانه 3000 تماس پشتیبانی شد در حالی که در روزهای عادی تماس های ورودی این مرکز به میانگین 1000 عدد می رسید.
در پایان مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان جهت ارزیابی خدمات 2020 به صورت اتفاقی با چند تن از مشتریان اینترنت خانگی تماس و کیفیت خدمات را ارزیابی قرار داد که با رضایت مشترکین همراه بود.

  23 اردیبهشت 1399
بخش : فناوري و اطلاعات
کد خبر: 63428
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام