فرمانده سپاه نینوای گلستان:
نیروهای مسلح در زمان بازسازی مناطق سیل‌زده در کنار مردم خواهند بود

فرمانده سپاه استان گلستان: نیروهای مسلح در زمان بازسازی مناطق سیل‌زده در کنار مردم خواهند بود

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: نیروهای مسلح از جمله سپاه پس از حل بحران سیل و بازگشت زندگی در مناطق سیل‌زده، در زمان نوسازی و بازسازی این مناطق نیز در کنار مردم خواهند بود.

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت: نیروهای مسلح از جمله سپاه پس از حل بحران سیل و بازگشت زندگی در مناطق سیل‌زده، در زمان نوسازی و بازسازی این مناطق نیز در کنار مردم خواهند بود.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فردا، سردار حسین معروفی در همایش «روایت فتح آب» با قدردانی از تلا‌ش‌ همه دستگاه‌ها و نهادها در امدادرسانی به سیل‌زدگان اظهار کرد: جمعیت هلال احمر با همه توان و ظرفیت به‌صورت جهادی پای کار است.

وی با اشاره به زحمت‌های خالصانه مجموعه تلاش‌گران در امدادرسانی سیل اخیر، گفت: در میان دستگاه‌های غیرنظامی در حادثه سیل اخیر، جمعیت هلال احمر هم‌پای همیشگی قابل اعتماد و تا آخرین لحظه خادم و در کنار مردم و سایر خادمان بوده است.

فرمانده سپاه نینوای استان خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر از زمان شروع این حادثه تلخ در کنار مردم بود و هنوز هم همت جانانه آنان در مناطق سیل‌زده ادامه دارد

وی تصریح کرد: باید در این فرصت از زحمت‌ها و تلاش‌های خالصانه تلاشگران بی‌مدعای جمعیت هلال احمر تشکر و قدردانی کنیم.

سردار معروفی گفت: گروه‌های جهادی و مردمی نیز در سیل اخیر فداکاری‌های زیادی از خود نشان دادند و وحدت عملی بین شیعه و سنی را به اثبات رساندند.

وی افزود: نیروهای مسلح از جمله سپاه پس از حل بحران سیل و بازگشت زندگی طبق روال عادی در مناطق سیل‌زده، در زمان بازسازی و نوسازی این مناطق نیز در کنار مردم بوده و خواهند بود.

  21 اردیبهشت 1398
بخش : فرهنگی
کد خبر: 62012
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام