نماینده ولی فقیه در استان گلستان:
مشکلات امروز جامعه با وحدت و همدلی برطرف خواهد شد

نتیجه تصویری برای نور مفیدی

نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه همه مشکلات حل می‌شود همان‌گونه که ۸ سال جنگ را با همکاری هم حل کردیم، گفت: مشکلات امروز جامعه ما هم با کمک همه حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری گلستان فرا، ، آیت الله سید کاظم نورمفیدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز عید فطر شهر گرگان با اشاره به حدیث امام صادق (ع) که بهترین عمل نزد خداوند این 3 مورد است، اظهار کرد: اول آن نماز در اول وقت است که نماز را در اول وقت انجام دهید، احسان و نیکی به پدر و مادر کنید و خداوند پس از اطاعت از خداوند احسان به پدر و مادر را توصیه می کند و جهاد سومین دستور خداست و جهاد یعنی تلاش در راه خدا و همه می‌توانند در این فضیلت سهیم باشند.

وی تصریح کرد: توفیقاتی که در این ماه مبارک بدست آورده‌ایم را تا سال آینده حفظ کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این روزها، روزهای مهمی در تاریخ کشور ما است و در 13خرداد در سال 42 روز عاشورا بود و امام راحل در مدرسه فیضیه سخنرانی محکمی انجام دادند و در آن زمان کسی جرات نداشت به آمریکا و شاه حرفی بزند، ایشان آمریکا و شاه را مورد هجمه قرار دادند و در 15خرداد به خانه امام ریختند و امام را دستگیر و تبعید شدند و در همان تاریخ قیام مردم ورامین به خاک و خون کشیده شد.

وی با اشاره به 14خرداد سال 68 سالروز رحلت امام راحل، گفت: این روز عجیبی بود و ما وظیفه داریم امام راحل را به نسل جوان بشناسانیم و نباید با توجه به مشکلات امام را به درستی نشناسند.

آیت الله نورمفیدی اظهار داشت: مشکلات در همه کشورها است اما باید مشکلات را پشت سر گذاشت  و امام را به درستی شناساند.

وی تصریح کرد: در آن زمان که کشور امام و رهبر خود را از دست داده بود همه دنبال این بودند که چه اتفاقی خواهد افتاد و خبرگان، رهبر انقلاب را انتخاب کردند و این مدت نشان داد که انتخاب درست بود.

امام جمعه گرگان افزود: با توجه  به مشکلاتی که در جامعه وجود دارد، رهبری به خوبی جامعه را پیش برده‌اند و این به کمک  مردم و در صحنه بودن آنها پیش می‌رود.

وی تاکید کرد: مردم در روز قدس و در مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) نشان دادند پشت رهبری و انقلاب هستند هر چند مشکلات اقتصادی و بیکاری وجود دارد اما این مشکلات و ریشه‌های آنها با کمک همه مسئولان و با صبر و تحمل این مشکلات حل شود.

وی با بیان اینکه همه مشکلات حل می‌شود همان‌گونه که 8 سال جنگ را با همکاری هم حل کردیم، افزود: مشکلات امروز جامعه ما هم با کمک همه حل خواهد شد.

  15 خرداد 1398
بخش : فرهنگی
کد خبر: 62232
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام