استاندار گلستان در اولین نشست کشوری مجمع ملی سازمان های مردم نهاد جوانان :
بزرگ ترین وظیفه مجمع ملی جوانان مطالبه گری مشکلات جوانان است

استاندار گلستان تاکید بر نهاد سازی و حرکت در مسیر اهداف نهادها اظهار کرد: بزرگ ترین وظیفه مجمع ملی جوانان مطالبه گری مشکلات جوانان به شکل سازمان یافته و بر مبنای تحلیل های دقیق است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، دکتر هادی حق شناس شامگاه جمعه ۱۱ بهمن در اولین نشست ملی سازمان های مردم نهاد جوان کشور  با حضور مهندس تندگویان معاون امور جوانان وزیر ورزش و جوانان و نمایندگان سازمان های مردم نهاد تصریح کرد: باید نهاد سازی ها به گونه ای صحیح صورت گیرد و اعضای هر نهاد در مسیر تعریف شده حرکت کنند تا اهداف محقق شوند.
وی افزود: مجمع ملی جوانان باید تحلیل های دقتی از وضعیت جوانان ارایه نماید تا بر اساس آن تصمیم سازی و تصمیم گیری در سطح شهرستانی , استانی و ملی شکل گیرد .
استاندار گلستان یادآور شد: اگر چنانچه ۲۰ سال قبل تحلیل درستی از نرخ رشد جمعیت صورت می گرفت و مطالبه گری لازم انجام می شد شاید امروز بسیاری از مشکلات اشتغال و ازدواج جوانان کاهش می یافت.
دکتر حق شناس گفت: همواره بررسی و اجرای راهکارهای درست مانع از تبدیل مشکلات به چالش و ابرچالش می شود و نهادهایی همچون مجمع ملی جوانان باید با افزایش مطالبه گری امکان شکل گیری راه حل های مناسب را فراهم آورند.
وی با بیان اینکه امروز به دلیل وجود فضای مجازی عمق اطلاعات کاهش یافته , گفت: باید به جای استفاده از مُسکن ها به فکر درمان های اصولی برای مشکلاتی نظیر اشتغال, مَسکن و ازدواج باشیم.
استاندار گلستان گفت: بیان مشکلات و مطالبه گری آن از سوی سازمان های مردم نهاد با بیان آن از سوی نهادهای دولتی تفاوت دارد و موجب اثربخشی بیشتر خواهد شد.
همچنین در اولین نشست کشوری مجمع ملی جوانان با حضور روسای مجامع استانی سمنهای جوانان کشور مهندس تندگویان معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: خوشبختانه در دو سال اخیر مجموعه معاونت امور جوانان، مجمع ملی و سمنهای جوانان برای دیگر ارگانهای کشور جذاب شده اند و آنها به دنبال امضای تفاهم نامه با مجمع ملی و سمنهای ما هستند و این به دلیل ساختارمند شدن و کار ساختارمدارانه در این حوزه است.

  12 بهمن 1398
بخش : ورزشی
کد خبر: 63179
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام