رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان:
گلستان در وضعیت زرد کرونایی قرار گرفت/ادامه ثبات وضعیت با رعایت مردم امکان پذیر است

https://ihio.gov.ir/Portals/0/news/955674_981.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان با بیان اینکه استان گلستان در وضعیت زرد قرار دارد گفت: امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم این روند با ثبات ادامه داشته باشد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، عبدالرضا فاضل  امروز در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: مجموع بیماران کووید۱۹ در استان به ۷هزار و ۶۹۰نفر رسیده است.
وی افزود: در ۷ماه گذشته و از زمان شیوع کرونا، در بازه زمانی اسفند، اواخر تیر و اواسط مرداد، شاهد افزایش آمار در تعداد شناسایی، بستری و فوتی بیماران کووید۱۹ در استان بودیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان  تصریح کرد: در حال حاضر استان از وضعیت با ثباتی برخوردار شده است و در وضعیت زرد کرونایی قرار داریم. امیدواریم با رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم این روند ادامه داشته باشد.
وی با بیان اینکه شهرستان‌های مراوه تپه و گمیشان در وضعیت سفید قرار دارند، بیان کرد: شهرستان‌های رامیان، مینودشت، کردکوی و بندرگز در وضعیت قرمز و بقیه شهرستان‌ها از جمله گرگان در وضعیت زرد قرار دارند.
فاضل خاطرنشان کرد: متاسفانه طی ۲۴ساعت گذشته، ۵بیمار جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به ۸۶۹نفر رسید.
وی  ادامه داد: در حال حاضر ۸۴بیمار کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری و ۲۸بیمار به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان در خاتمه گفت: تاکنون ۱۸هزار و ۲۴۳آزمایش تشخیص کرونا در استان انجام شده است.

  11 شهریور 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 63733
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام