رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان:
گلستان در وضعیت زرد کرونا قرار دارد

https://static2.mojnews.com/thumbnail/GFUllvoraMbm/vCgP0qziqlu7mxZapfED8JOntVHTpFuUe71-mRNYNMTSTLQyPg_0z76brFma6tICmlZy5b4kpFjp1XkSIz4bCYFqRDmw-xVOpsdEa4gPqoYh7_ZkiQ7syQ,,/%D9%88%DB%8C%D8%B1%D9%88%D8%B3+%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7.jpg

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان گفت: گلستان از لحاظ شیوع کرونا در وضعیت زرد(باثبات) قرار دارد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، عبدالرضا فاضل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان در جلسه ستاد کرونای استان گفت: ۲ شهرستان بندرگز و رامیان در وضعیت قرمز و ۳ شهرستان بندرترکمن، آق قلا و مینودشت در وضعیت نارنجی قرار دارند.

او افزود: مابقی شهرستان‌های استان از جمله گرگان در وضعیت زرد کرونایی هستند.

فاضل بیان کرد: به طور عمده طی چند هفته اخیر، آمار‌های مرتبط با بیماری کوید ۱۹ در استان حالت نزولی دارد به جز شهرستان بندرگز که آمار‌ها در این شهر دچار نوسان می‌شود.

اوگفت: در حال حاضر خوشبختانه، استان گلستان از وضعیت با ثبات زرد برخوردار شده است که امیدواریم با ادامه این روند و رعایت نکات بهداشتی از سوی مردم، وضعیت سفید در استان به وجود آید.

  22 شهریور 1399
بخش : سلامت
کد خبر: 63775
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام