مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان:
تسریع در روند خدمت رسانی به ایثارگران از مزایای طرح سامد است

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: کاهش مراجعه حضوری جامعه ایثارگری به بنیاد علی الخصوص در شرایط فعلی استان در مواجهه با ویروس کووید ۱۹، تسریع در خدمت رسانی و پیگیری غیر حضوری مشکلات این قشر معزز از مزایای طرح سامد است.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، اسرافیل وزیری ضمن حضور در مرکز سامد و پاسخگویی به جامعه ایثارگری اظهار داشت: این سامانه به‌ عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت است تا جامعه ایثارگری بتوانند در کوتاه‌ترین زمان و با ساده‌ترین روش و ابزار ممکن مشکلات خود را با مسئولان مربوطه مطرح و جواب دریافت کنند.
وی ادامه داد: کاهش مراجعه حضوری جامعه ایثارگری به بنیاد علی الخصوص در شرایط فعلی استان در مواجهه با ویروس کووید ۱۹ و پیگیری غیر حضوری مشکلات این قشر معزز از مزایای طرح سامد است.
وی با بیان اینکه بیشترین آمار سامانه سامد در حوزه اشتغال و درمان است، بیان کرد: در رابطه با جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی شرایط جذب محدود بوده و با اعلام از طریق آزمون و گزینش صورت می‌گیرد و در مورد درمان جامعه ایثارگری با تمام تلاش پیگیر رفع مشکلات درمان و بیمه‌ای این عزیزان هستیم.

  24 تیر 1399
بخش : ایثاروشهادت
کد خبر: 63587
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام