مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان:
خانواده های شاهد و ایثارگر سرمایه‌ معنوی ایران اسلامی هستند

http://isaar.ir/images/docs/000345/n00345492-b.jpg

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با اشاره به اینکه دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران یک وظیفه است اظهار داشت: خانواده های معظم شاهد و ایثارگر بهترین الگو برای زندگی و همچنین سرمایه‌ معنوی ایران اسلامی هستند.
به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان در گفتگو با خبرنگار ایثار گلستان گفت: امروز اقتدار و امنیت ما مدیون حماسه‌آفرینی شهدا و ایثارگران است.
وی با اشاره به اینکه رمز ماندگاری انقلاب اسلامی، خون پاک شهیدان، استقامت ایثارگران و ایستادگی خانواده های این عزیزان است، افزود: شهدا با الگو گرفتن از اهل‌بیت (ع) برای مقابله با باطل و دفاع از حق جهاد کردند و صبر و بردباری خانواده‌های آنان ادامه‌دهنده راه حضرت زینب (س) و صبر کنندگان بر حماسه عاشورا است.
وزیری ادامه داد: تا زمانی که فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه ما حاکم باشد هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به این مرزوبوم را نخواهد کرد.
وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند، زیرا عزت و اقتدار کشورمان به خاطر ایثار و شهادت است.
مدیرکل بنیاد گلستان در پایان بیان داشت: خانواده شهدا و ایثارگران یادگاران دفاع مقدس می‌باشند و تجلیل از این بزرگواران و دیدار با آنان، ازجمله وظایف مهم مسئولین می‌باشد و این مهم می‌بایست به‌عنوان یک فرهنگ در بین مسئولان نهادینه شود.

  14 مرداد 1399
بخش : ایثاروشهادت
کد خبر: 63644
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام