سرپرست استانداری در جلسه شورای اداری استان گلستان؛
سیلاب در گلستان بیش از 4800 میلیارد تومان خسارت داشته است

سرپرست استانداری گلستان از احداث خانه هایی که در سیل حادثه دیده بودند در مناطق شهری و روستایی خبر داد و گفت: در مجموع سیلاب ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان به استان گلستان خسارت وارد کرد که این رقم به دولت اعلام شده است.

به گزارش گلستان فردا ؛ مهندس میرمحمد غراوی عصر امروز یکشنبه 18 فروردین در نخستین جلسه شورای اداری استان گلستان در سال 98 که با حضور رئیس قوه قضاییه ، نماینده ولی فقیه در استان، تصریح کرد: اگر تلاش‌های ارتش و سپاه نبود وضعیت آبگرفتگی در مناطق سیل‌زده استان بیشتر از این‌ها بود و جا دارد از تلاش‌های دستگاه‌های اداری، نیروهای امدادی و نیروهای مسلح قدردانی کنم
وی ضمن قدردانی از فعالیت نیروهای امدادی و نیروهای مسلح تصریح کرد: البته این حضور به موقع باعث شد با سرعت بیشتری بتوانیم خطرات سیل را برطرف کنیم.
سرپرست استانداری گلستان گفت: در حال حاضر وضعیت گمیشان مناسب و کنترل شده است، در تلاش هستیم هر چه سریعتر این وضعیت بهتر شود.
مهندس غراوی خاطر نشان کرد: بیش از ۱۰۰ نقطه از راه‌های استان بریده شد تا بتوانیم سیلاب و رواناب در آق قلا و گمیشان را خارج و به سمت دریا هدایت کنیم در تلاش هستیم مشکلات استان در زمینه سیل به حداقل برسد.
وی با بیان اینکه بیش از ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی در معرض سیل قرار گرفته است، یادآور شد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان در بدو حادثه سیلاب در منطقه حاضر شد و ارزیابی خسارت سیل زدگان توسط بنیاد در حال انجام است که بخشی از ارزیابی‌ها صورت گرفته و بخشی در حال انجام است.

  18 فروردین 1398
بخش : خبرها / داخلی
کد خبر: 61619
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام