سردار غیب پرور در همایش ۹ دی ماه گرگان:
امروز تمام مردم دنیا به انقلاب اسلامی به عنوان الگویی موفق و رهایی بخش نگاه می کنند/ راه انقلاب، راه خدمت به مردم است

https://basijnews.ir/files/fa/news/1398/10/9/2574575_368.jpg

صبح امروز تجمع بزرگ مردمی ویژه گرامیداشت یوم الله 9دی ، در مصلی وحدت شهرستان گرگان برگزار شد، در این مراسم که با حضور عموم مردم و مسئولان استانی برگزار شد ، سردار سرتیپ پاسدار غیب پرور ؛ جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) به سخنرانی پرداخت.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، صبح امروز تجمع بزرگ مردمی ویژه گرامیداشت یوم الله 9دی ، در مصلی وحدت شهرستان گرگان برگزار شد . در این مراسم سردار سرتیپ پاسدار غیب پرور ؛ جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) به سخنرانی پرداخت.

سردار غیب پرور گفت :انقلاب درّی است بی همتا و بی نظیر که خداوند متعال آن را به نه فقط به مردم ایران بلکه به تمام آزادگان جهان عنایت فرموده است.

وی ادامه داد : در دوران قبل از انقلاب اسلامی،مردم ما در اثر بی عرضگی مسئولین آن زمان ، توسط قدرت های مستکبر جهان ، تحقیر می شدند و توسری میخوردند ، اما انقلاب آمد تا استقلال و آزادی را به مردم بزرگ و مسلمان ایران برگرداند.آمد تا به انسانیت بگوید شما نوکر نیستید و آقایید و این آقایی را می توان در پناه اهل بیت عصمت و طهارت (ع) به دست آورد.

سردار غیب پرور با اشاره به خباثت های دائمی استکبار خصوصا آمریکا گفت دشمن از روز اول پیروزی انقلاب در مقابل انقلاب ایستاد و از همان اول هم راهبردی به جز براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی نداشت.

غیب پرور افزود : اگر اول انقلاب مردم عادی را در کف خیابان ها ترور کردند ، اگر شخصیت های بزرگ انقلاب مانند شهید مطهری ، شهید بهشتی و ... را به شهادت رساندند ، اگر 8 سال جنگ را به ملت ما تحمیل کردند ، اگر جنگ اقتصادی و فرهنگی و ... را علیه ما به راه انداختند ، بدانید در ذهن آمریکایی ها فقط یک جمله است آنهم «براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران» است.

جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه مرکزی امام علی (ع) گفت : عده ای فکر می کنند می شود با آمریکایی ها مذاکره کرد و با آنها کنار آمد ، اما کاملا در اشتباهند چون فکر و ذهن آن ها براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سردار سرتیپ پاسدار غیب پرور تصریح کرد : پیام انقلاب اسلامی ، ایستادگی ، انسانیت و عدالت است.استکبار می خواهد همه نوکر آن ها باشد اما ما با تاسی به سیره اهل بیت (ع) می خواهیم آقای خود باشیم. امروز تمام مردم دنیا به انقلاب اسلامی به عنوان الگویی موفق و رهایی بخش نگاه می کنند.

غیب پرور با اشاره به انتخابات گفت که یکی از افتخارات نظام جمهوری اسلامی در صحنه ی دموکراسی این است که ما به طور میانگین سالی 1 انتخابات را برگزار کرده ام.

وی با اشاره به فتنه سال 88 افزود : سران فتنه ، مدت ها قبل از انتخابات بر طبل تغلب کوبیدند. در واقع " تغلب " اسم رمز فتنه 88 بود.با تمام قوا به میدان آمدند.حتی از برخی چهره های شاخص انقلاب هم برای اهداف شوم خود استفاده کردند.

سردار غیب پرور ادامه داد : در همان روزهای آغازین فتنه ، به سران فتنه گفته شد که رئیس جمهور آمریکا، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و تمام ضد انقلاب و منافقین در حال حمایت از شما هستند ، اما باز هم کوتاه نیامدند. آن روزی که رهبر معظم انقلاب ، در خطبه های نماز جمعه خطاب به حضرت ولی عصر (عج) فرمودند که " جان ناقابلی دارم ، جسم ناقصی دارم که آن را هم فدای شما و انقلاب خواهم کرد " ، اشک تمام ما را درآوردند ، اما فتنه گران بازهم کوتاه نیامدند.مدام بیانیه می دادند و اذهان عمومی را به آشوب دعوت می کردند.

وی با اشاره به حوادث عاشورای سال 88 اظهار کرد : تا این که ماه محرم فرا رسید.مردم مانند سال های گذشته مشغول عزاداری و اظهار ارادت به وجود مقدس امام حسین (ع) شدند. ناگهان در فتنه 88 ، فتنه گران به عزای امام حسین(ع) جسارت کردند ، خیمه های عزاداری را آتش زدند.عکس امام راحل (ره) را به آتش کشیدند.کاغذ ارزشی ندارد اما امام ضربان قلب انقلاب اسلامی است ، آنها به یک چنین شخصیتی جسارت کردند.

سردار غیب پرور با اشاره به حماسه 9دی سال 88 گفت : باور قلبی ما این است که حماسه 9دی سال 88 ، با اذن و اراده اباعبدالله الحسین (ع) و وجود نازنین امام عصر(عج)  رقم خورد.

وی در ادامه به نقش رهبری در مهار فتنه 88 اشاره کرده و افزود : صبر و بصیرت افزایی رهبری باعث شد تا فتنه 88 به حماسه 9 دی منتهی شود . ما رهبرمعظم انقلاب اسلامی را تجسم همه ی اسلام می دانیم.ما ایشان را آینه ی تمام عیار امام خمینی (ره) می دانیم.

سردار سرتیپ پاسدار غیب پرور در بخش دیگری از سخنان خود به حوادث اخیر ناشی از گرانی بنزین اشاره کرده و تصریح کرد : گران شدن بنزین با آن بی تدبیری معلوم است که موجب ناراحتی مردم و موج سواری عده ای فتنه گر می شود. اسم رمز فتنه آبان امسال گران شدن قیمت بنزین بود.اگر رهبری در این قضیه فداکاری نمی کردند معلوم نبود چه اتفاقی می افتاد.البته مردم هم مانند همیشه به میدان آمدند و گفتند که ما گله مندیم اما بر سر اصل انقلاب با کسی معامله نمی کنیم.

وی ادامه داد : از زمان آشوب ها تا 5دی که به حساب خودشان چهلمین روز درگذشتگان حوادث اخیر بود ، مدام تبلیغ کردند تا مردم را به خیابان ها بیاورند و کشور را به آشوب بکشند.اما چه شد؟به بیان صریح ، دشمن مچاله شد.دشمن در آبان 98 از نظر راهبردی شکست خورد و در 5دی در تاکتیک شکست دوباره ای را متحمل شد.

سردار غیب پرور گفت: انقلاب ما به فضل الهی پایدار می ماند و قرار است فجر صادق خورشیدی بشود که تمام عالم منتظر او هستند.

وی در پایان تصریح کرد کسانی که کسانی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی مسئولیت دارند متوجه باشند و باور کنند که راه انقلاب ،لبخند زدن به دشمن نیست. راه انقلاب ،راه خدمت به ملت است.

  9 دی 1398
بخش : خبرها / داخلی
کد خبر: 63083
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام