اسامی نامزد‌های انتخابات مجلس یازدهم در گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/11/24/11372268_102.jpg

اسامی نهایی نامزد‌های انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه‌های انتخابیه در سطح استان گلستان اعلام شد.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، بر اساس اعلام رئیس ستاد انتخابات گلستان، تعداد نهایی نامزدهای تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم در شش حوزه انتخابیه استان، ۲۳۵ نفر است.

 

 اسامی ۶۸ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه گرگان و آق قلا به شرح زیر است:

۱-  قدسیه آب شناس

۲- ایوب احمدی

۳- محمدجواد احمدی

۴- احسان اخوان راد

۵- سعید بیرقدار

۶- رضا پرستش

۷- ستار پقه

۸- محمدرسول پولاد

۹- معصومه تیموری

۱۰- داود جامی

۱۱- عطیه جانعلی نژاد

۱۲- ابوطالب جلالی

۱۳- محمد جمال

۱۴- یوسف جمنی

۱۵- مهران جوکار

۱۶- احمد جهان تیغ

۱۷- صاحب حجتی

۱۸- امین حسنی

۱۹- مصطفی حسین آبادی

۲۰- حیدر حسین نژاد

۲۱- سیدعباس حسینی

۲۲- منصور خمری

۲۳- حسن ده مرده

۲۴- عباس رمضان قربانی

۲۵- اسماعیل زارع

۲۶- عبدالمجید زرگرانی

۲۷- ابراهیم سلیمانی چهارده

۲۸- رمضانعلی سنگدوینی

۲۹- عبدالرحیم سن سبلی

۳۰- سیدقربان سیاه بالائی

۳۱- نرگس شاهینی

۳۲- امید شربتی

۳۳- بهرام شکریان بورخیلی

۳۴- علی اصغر شکفته عسگرآباد

۳۵- ثمانه شهرآئینی

۳۶- مهدی صابری اشرفی

۳۷- سولماز صحنه

۳۸- مجید صفوی

۳۹- غلامعلی ضیائی

۴۰- ولی الله عالیشاهی

۴۱- مصیب عباسی

۴۲- زهرا سادات عقیلی

۴۳- محمد علیجانی

۴۴- عباس علیخانی

۴۵- علیرضا غفران مسجود

۴۶- محمدعلی فارقی اول

۴۷- محبوبه فدائی بوشهر

۴۸- نصرالله فرامرزی

۴۹- علیرضا قربانی

۵۰- محمدتقی قلی نژاد

۵۱- محمدمهدی کبیرزاد

۵۲- احمد مازنی

۵۳- امید محبی زاده

۵۴- موسی مزجی تیل آبادی

۵۵- رضا مظاهری

۵۶- مهدی معصومی قاجاری

۵۷- غلامرضا منتظری

۵۸- سیدعزیز موسوی ضیابری

۵۹- عیسی مهری

۶۰- غلامرضا میرزائی نژاد

۶۱- سیدجواد میرغنی

۶۲- حسینعلی مؤیدی

۶۳- فرهاد نورائی

۶۴- حیدرعلی وفائی

۶۵- اربعین ولی خانی

۶۶- نبی هزارجریبی

۶۷- سعید یلقی

۶۸- حبیب الله یلمه

 

اسامی ۳۳ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه گنبدکاووس به شرح زیر است:

۱- احمد آبروش

۲- سلیمان آق

۳- عبدالحکیم آق ارکاکلی

۴- عبدالشریف آق پور

۵- محبوبه اسحقی گرجی

۶- محمد اسداله پور

۷- حسن اوین

۸- نورمحمد اتائی

۹- عبدالصمد بردی پور

۱۰- محمدتقی پروین‌کلتی

۱۱- احمد حاجی علی نژاد

۱۲- ستار حیدری

۱۳- یوسف خانی

۱۴- محمدصادق خداداد پور کناری

۱۵- رشید خرمالی

۱۶- زلیخا خندان اردهائی

۱۷- حمید سالمی اینچه برون

۱۸- طاهر سارلی

۱۹- ناصرقلی سارلی

۲۰- امانقلیچ شادمهر

۲۱- فرهاد شیبک

۲۲- رسول صلاحی

۲۳- امین صیادی

۲۴- قرجه طیار

۲۵- سلیمان عباسی

۲۶- ایمان علی پور

۲۷- حمزه قزل سفلی

۲۸- حسن قوجق

۲۹- شهرام کوسه غراوی

۳۰- عبدالحمید نشاط

۳۱- کریم نوبری

۳۲- سلیمان هاشمی

۳۳- انسیه یوسف زاده

 

 اسامی ۲۲ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه رامیان و آزادشهر به شرح زیر است:

۱- ایوب منصوری  فرزند قربانعلی

۲- علیرضا ابراهیمی

۳- رمضان کیخا

۴- غلامعلی کوهساری

۵- جواد میرعرب رضی

۶- سیدمهدی حسینی

۷- جواد خواجه تراب

۸- امید محمودی

۹- ایوب منصوری رضی  فرزند عبدالحسین

۱۰- حسین سارانی

۱۱- مهدی عمرانی

۱۲- حسین محمد زاده

۱۳- شهربانو کوهساری

۱۴- نادر قائمی نژاد

۱۵- عبدالعزیز خان محمدی

۱۶- علیرضا نوروزی

۱۷- کبری غفاری

۱۸- محمدرضا کوهنشین

۱۹- رسول بامری

۲۰- حمید سارونی

۲۱- سیداصغر حسینی

۲۲- رضا صابری

 

 اسامی ۳۴ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه کردکوی، ترکمن، گمیشان و بندرگز به شرح زیر است:

۱- مجتبی جمالی

۲- علیرضا کمانگری

۳- سید جواد حجازی

۴- حسین فرجی

۵- محمدعلی رضایی

۶- محمد ناصر ریاحی

۷- جعفر حمیدزاده

۸- سید محمود حسینی

۹- علی اکبر مسگران

۱۰- رمضان لیاقی

۱۱- رضا تقی پور

۱۲- مرتضی احمدی

۱۳- عبدالقیوم شکاری

۱۴- عبدالمجید آرخی

۱۵- عبدالعزیز راشد

۱۶- یحیی ایری

۱۷- جلال ایری

۱۸- عبدالوهاب کمی

۱۹- حاج امان نظرنژاد

۲۰- حافظ پناهی

۲۱- عبدالعزیز ادریسی

۲۲- غلامحسین پسرکلو

۲۳- رجب محمد آبادی

۲۴- ایرج زاهد

۲۵- فرشته سادات سید النگی

۲۶- حسین صفار تلوری

۲۷- حمیدرضا طهماسبی

۲۸- عبدالعزیز کلته

۲۹- رحمت الله مهاجر کرمانی

۳۰- محبوبه مهدیان

۳۱- رامین کرد رستمی

۳۲- قربانعلی بابایی

۳۳- خدیجه ربانی

۳۴- عبدالحکیم پنق

 

 اسامی ۴۹ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه مینودشت، کلاله، مراوه تپه و گالیکش به شرح زیر است:

۱ - رضا آریان پور
۲ - حسین اصلاحی
۳ - عبدالکریم الهی
۴ - عراز محمد اولیایی
۵ - نورمحمد ایگدری
۶ - عبدی باشقره
۷ - عبدی بدراق نژاد
۸ - محمود بشارتلو
۹ - ایوب پرتوی
۱۰ - علی پرنیا
۱۱ - اسمعیل پسرکلو
۱۲ - غلام محمد پقه
۱۳ - محمدرضا پیاده کوهسار
۱۴ - مرتضی بیانی هدش
۱۵ - جنید بیگدلی
۱۶ - حسین ترکمانی
۱۷ - رضا جامی
۱۸ - محمد علی حدادی
۱۹ - حسین خان احمدی
۲۰ - حسین علی خواجه
۲۱ - زهرا رنگ ریز
۲۲ - محمد سرای لو
۲۳ - کمال سلمانی
۲۴ - علیرضا سلیمانگلی
۲۵ - امیر شهمرادی
۲۶ - عبدالناصر شیخ
۲۷ - نوشین شیخی
۲۸ - محمدرضا صباغ
۲۹ - سیدجلیل صفی الحسینی
۳۰ - فاطمه عاشوری
۳۱ - عبدالجلیل عوض زاده
۳۲ - علی فیاض
۳۳ - عبدالسلام قاری
۳۴ - محمد صدیق قاری
۳۵ - عبدالهادی قره قوزی
۳۶ - عباسعلی قزل سوفلو
۳۷ - مجتبی قهرمانی تبار
۳۸ - عبدالطیف قلی زاده
۳۹ - محمد کرامتلو
۴۰ - قربان محمد کن سال
۴۱ - عبدالجلیل کوسه غراوی
۴۲ - حبیب الله گرگانلی دوجی
۴۳ - ابوالقاسم گلندی
۴۴ -، ولی محمد مخی زاده
۴۵ - سیده خدیجه موسوی خسروی
۴۶ - عزیز ا... نفس پور
۴۷ - بهمن نیازی

 

 اسامی ۲۷ نامزد انتخابات در حوزه انتخابیه علی آبادکتول به شرح زیر است:

١- علیرضا اسفندیاری مقدم

٢- رحمت الله نوروزی

۳- قاسمعلی دنکوب

۴- ابوالفضل گوکلانی

۵- رسول مظفری

۶- محمدرضا میردیلمی

۷- سیدحسین سیدی

۸- محمدرضا صالح آلوستانی

۹- حسن فندرسکی

۱۰- سیدمحمد سیدرضایی

۱۱- محمدرضا مزرعه

۱۲- رضا اسلانی کتولی

۱۳- احمدرضا نقابی

۱۴- محمدعلی کلاجانی

۱۵- معصومه سلطانعلیان

۱۶- معصومه بیگم سبزواری

۱۷- احمدرضا خسروی

۱۸- نورعلی دیلم

۱۹- حمیدرضا گزمه

۲۰- سکینه تجری

۲۱- یاسر رخشان

۲۲- یوسف زنگانه

۲۳- مرضیه کتولی

۲۴- هادی زوار

۲۵- سیدحسین اشرفی

۲۶- محمدمهدی نادری

۲۷- عبدالله قره خانی

  24 بهمن 1398
بخش : خبرها / اخبار داغ / انتخابات
کد خبر: 63219
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام