دادستان مرکز استان گلستان اعلام کرد؛
اشباع بازار ، مانع از صدور مجوز های جدید نیست

دادستان مرکز استان از پیگرد قانونی برای مدیران سازمان هایی خبر داد که به بهانه اشباع بازار از صدور مجوز جدید برای کارآفرینان خودداری می کنند .
به گزارش ساجد خبر، حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در حاشیه بازدید از یکی از کارخانه های استان گفت: بر اساس قانون بهبود محیط کسب و کار، اشباع بازار مانعی از صدور مجوز های جدید نیست و دلایلی که سازمان ها برای صادر نکردن مجوز ارائه می کنند انحصارگرایانه است .
دادستان سیدحسینی تاکید کرد: برخی از کارآفرینان منابع مالی دارند اما سازمان های مربوطه به بهانه اشباع بازار ، مجوز صادر نمی کنند و اگر به این رویه ادامه دهند این مدیران را به اتهام ترک فعل تحت تعقیب قضایی قرار می دهیم .
دادستان مرکز استان در ادامه بیشترین مشکل شرکت های تولیدی را سرمایه در گردش و نحوه باپرداخت تسهیلات برشمرد و گفت: بانک ها بر اساس بخشنامه های بانک مرکزی عمل نمی کنند و همین سبب مشکلات تولید کنندگان در بازپرداخت تسهیلات و در برخی موارد تعطیلی این واحدهاست .
حجت الاسلام سیدرضا سیدحسینی افزود: با تملک واحدهای تولیدی ، بانکها به پول خود نمی رسند و تولید هم در کارخانه ای تملک شده ، متوقف می شود .
دادستان مرکز استان ادامه داد: تلاش برای احیای ۴۷ واحد تولیدی تملک شده توسط بانکها را در نشست های متعددی که با بانک ها داریم آغاز کرده ایم .

  27 تیر 1400
بخش : سیاسی / قضاییه
کد خبر: 64563
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام