فرماندار خوانسار در راه گلستان

به گزارش گلستان فردا ؛ شنیده ها حاکی از آن است که دکتر‌منصور کمالی فرماندار شهرستان خوانسار استان اصفهان قرار است برای پذیرش یکی از مسئولیت های ستادی به استانداری گلستان منتقل شود.

کمالی اصالتاً اهل بجنورد در استان خراسان شمالی است و از کارکنان وزارت کشور محسوب می شود که سابقه فعالیت در وزارت راه و شهرسازی را نیز دارد.

وی از اصلاح طلبان نشاندار و عضو شورای عالی حزب همبستگی ایران اسلامی است که ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با علی اصغر احمدی استاندار اسبق گلستان دارد.

بنا بر شنیده ها، به دلیل رضایت بالای مردم خوانسار از عملکرد کمالی، استاندار اصفهان تمایل چندانی به از دست دادن فرماندار جوان خود ندارد اما باید منتظر ماند و دید که با توجه به شایعات فراوانی که در خصوص تغییر در چند معاونت استانداری گلستان در روزهای اخیر به گوش رسیده است؛ استاندار گلستان کلید کدام اتاق را به فرماندار جوان، پر انرژی و موفق خوانسار خواهد داد.

  7 تیر 1398
بخش : سیاسی / داخلی
کد خبر: 62390
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام