دادستان عمومی و مرکز استان گلستان:
کشف گالن‌های آش رشته در دستشویی منزل صاحب کافه زیارت

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1398/3/8/9991017_512.jpg

دادستان عمومی و مرکز استان گلستان از کشف گالن‌های آش رشته در سرویس بهداشتی منزل یکی از صاحبان کافه در زیارت خبر داد.

به گزارش گلستان فردا ؛ حسینی دادستان عمومی و مرکز استان گلستان در خصوص برخورد با کافه‌های پلاستیکی مسیر زیارت گفت: عرض این مسیر به دلیل بساط کردن دستفروشان کنار جاده کم شده بود و نبود ایمنی و ایجاد ترافیک باعث شد این کافه‌های پلاستیکی جمع آوری شود.

وی ادامه داد: همچنین آب منطقه‌ای، اداره راه، بهداشت و منابع طبیعی شاکی این موضوع بودند.

حسینی گفت: صاحبان کافه‌های پلاستیکی از انشعاب آب شرب گرگان استفاده می‌کردند و همچنین روز به روز پیشروی به داخل جنگل صورت می‌گرفت.

دادستان عمومی و مرکز استان گلستان گفت: همچنین، مسائل بهداشتی در این غرفه‌ها رعایت نمی‌شد و به دلیل حاشیه کم جاده خطراتی زیادی را متوجه مردم کرده بود.

وی با بیان اینکه برخی از مردم به این موضوع اعتراض کردند گفت: آن منطقه حریم رودخانه است و نمی‌توان در آنجا طرحی ایجاد کرد و باید برای آن نقطه جایگزینی مشخص کرد و دستگاه متولی آن را انجام خواهد داد.

وی گفت: دربازرسی از یکی از محله‌های نزدیک ناهارخوران در دستشویی منزل یکی از افرادی که در جاده زیارت کافه داشت گالن‌های آش رشته کشف شد.

حسینی گفت: ماجرا از این قرار بود که آش را به کافه برده، گرم می‌کردند و به خورد مشتری‌ها می‌دادند.

  8 خرداد 1398
بخش : گرگان / قضاییه
کد خبر: 62188
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام