مدیر کل آموزش و پرورش گلستان:
روز پنج شنبه زنگ شکوفه‌ها نواخته می شود

گوهری راد

مدیر کل آموزش و پرورش گلستان گفت: زنگ شکوفه‌ها به طور نمادین نخستین روز مهر در گلستان برای ۴۳ هزار دانش آموز کلاس اولی به صدا درمی آید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان فردا ،احسان گوهری راد، مدیر کل آموزش و پرورش گلستان در همایش استانی ترنم تربیت در آزادشهر گفت: در سال تحصیلی جدید ۳۸۵ هزار دانش آموز، تحصیل خود را از شنبه سوم مهر آغاز می‌کنند.

وی گفت: با برنامه ریزی انجام شده هیچ کلاس درسی بدون معلم نخواهد بود.

وی همچنین گفت: سوم مهر زنگ متمرکز ایثار و شهادت به مناسبت هفته دفاع مقدس در یکی هنرستان‌های فنی حرفه‌ای شهرستان‌ها نواخته خواهد شد.

علی رمضانی مدیرکل فرهنگی هنری، اردو‌ها و فضای ورزشی وزارت آموزش و پرورش نیز در این مراسم گفت: پیگیری امور تربیتی و فعالیت‌های فرهنگی مدارس در زمان آموزش غیرحضوری به دو شیوه حضوری و مجازی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دنبال می‌شود تا اهداف این حوزه در سند تحول بنیادین محقق شود.

مدیرکل تربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی وزارت آموزش و پرروش نیز  در این مراسم از فعالیت خط ملی ۱۵۷۰ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید خبر داد.

مسعود شاهکویی گفت: در قالب این خط، خدمات مشاوره و روانشناسی برای دانش آموزان انجام می‌شود و هسته‌های مشاوره به دانش آموزانی که در ایام کرونا والدین خود را از دست داده اند خدمات مشاوره‌ای خواهد داد.

وی از اجرای برنامه ملی نماد در ۳۵ منطقه آموزشی کشور و دو طرح همدل و مدرسه با نشاط در حوزه مشاوره و مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی در سال تحصیلی جدید خبر داد.

در پایان این همایش از فعالان حوزه پرورشی شهرستان‌های گلستان با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

در سال تحصیلی گذشته در حوزه پرورشی شهرستان‌های آزادشهر و گنبدکاوس به طورمشترک رتبه اول و شهرستان‌های آق قلا و مراوه تپه به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

 

 

  30 شهریور 1400
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 64872
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام