مدیرکل استاندارد گلستان:
بیش از ۷هزار بازرسی استاندارد از فروشگاه‌های گلستان

مدیرکل استاندارد گلستان گفت: ۷هزار بازرسی از واحد‌های صنفی استان گلستان نیمه نخست امسال انجام شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری گلستان24، رضا دهدشتی، مدیرکل استاندارد گلستان با اعلام این خبر گفت: تکلیف ما از سوی سازمان ملی استاندارد ایران، برای نظارت بر واحد‌های صنفی استان گلستان، ۶هزار و ۹۸۳بازرسی بوده است که عملکرد ما در این حوزه، ۷هزار و ۳۶بازرسی و تحقق ۱۰۱درصدی برنامه محوله بوده است.
وی افزود: استان گلستان همچنین از سوی سازمان ملی استاندارد ایران مکلف به اخذ ۲۷۰نمونه کالا از بازار و آزمون این نمونه‌ها در سال گذشته بوده است که امسال، ۱۹۰نمونه از بازار تهیه و برای آزمون به آزمایشگاه همکار ارسال شده است.
دبیر شورای استاندارد گلستان اظهار گفت:حدود ۲۰نفر از کارشناسان اداره کل و شرکت‌های بازرسی در انجام بازرسی از بازار مشغول هستند و این بازرسی‌ها اغلب در تیم‌های دونفره انجام می‌شود.
دهدشتی زاده از شهروندان گلستانی خواست در صورت مشاهده موارد مغایر با استاندارد در بازار، می‌توانند موضوع را از طریق سامانه تلفنی ۱۵۱۷ و یا پیامک ۳۰۰۰۱۵۱۷ به اداره کل استاندارد گلستان اطلاع دهند و یا اینکه شخصا با یک پیامک رایگان به شماره ۱۰۰۰۱۵۱۷، از اعتبار و اصالت علامت استاندارد درج شده روی کالا مطمئن شوند

  22 مهر 1400
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 65228
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام