شهردار گرگان خبر داد؛
صدور الکترونیکی پروانه های ساختمانی

شهردار گرگان از صدور الکترونیکی پروانه های ساختمانی و کاهش محسوس مدت زمان فرآیند اداری خبر داد.

به گزارش گلستان فردا، محمدرضا سبطی با تاکید بر لزوم تسریع و تسهیل در فرایند خدمت رسانی به شهروندان اظهار کرد: در حوزه شهرسازی، مدت زمان فرایند اداری صدور پروانه های ساختمانی به یک هفته کاهش یافته که حاصل تلاش همکاران سختکوش ما در شهرداری بوده است.

وی ادامه داد: این کاهش مدت درحالی صورت گرفته که پیشتر این فرایند بین دو تا چهار ماه به طول می انجامیده است.

سبطی در ادامه به فرایند هوشمند کردن و تبدیل راه های ارتباطی سنتی گذشته به الکترونیکی اشاره و بیان کرد: در سال جاری با شروع طرح شهرداری بدون کاغذ و برنامه ریزی در حوزه فناوری اطلاعات این امر را آغاز کرد.
گفتنی است؛ شهروندان عزیز می توانند برای ثبت نام اینترنتی صدور پروانه ساختمانی به سامانه
http://Esup.gorgan.ir/shahrvand
مراجعه و در قسمت «پروانه اینترنتی» مشخصات لازمه را درج کنند.

شهردار گرگان با اشاره به امکانات عمومی سامانه شهروندسپار گفت: نقشه شهر، طرح و کاربری ملک، پیگیری درخواست، تصدیق گواهی های صادره از شهرداری، سوابق آرای کمیسیون،‌ شهرنما، اعلام ضابطه هوشمند، پرداخت عوارض نوسازی و عوارض صنفی و دانشنامه ضوابط طرح تفصیلی در این سامانه قابلیت مشاهده و ثبت نام دارد.

سبطی در پایان خاطرنشان کرد: ارائه خدمات در حوزه دریافت استعلام‌های محضر و بانک ویژه املاکی که ۴ ماه از تاریخ آخرین مراجعه نگذشته باشد، همچنین ثبت درخواست عدم خلاف، ثبت درخواست پایان کار و دریافت پروانه ها از دیگر قابلیت های خدمات الکترونیکی شهرداری گرگان است.

  4 تیر 1401
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 67158
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام