مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان
تشکیل ۱۷ کمیته در قالب ستاد بزرگداشت هفته دولت /هفته دولت بهترین فرصت برای امیدآفرینی و اعتمادبخشی

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان گفت: ۱۷ کمیته در قالب ستاد بزرگداشت هفته دولت در استانداری تشکیل شده است و در روزهای آینده اطلاعات و جمع‌بندی نهایی به اطلاع اصحاب محترم رسانه و مردم شریف استان خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار گلستان فردا، فرهاد سمیعی روز دوشنبه در نشست خبری قرارگاه خبری شهید همدانی استانداری گلستان اظهار کرد: علاوه بر این، برنامه‌های گرامیداشت هم از تشریفاتی باید خارج شده تا بیشتر ارتباط دو سویه بین مردم دولتمردان در راستای حل سریع مشکلات، تقویت شود.

وی افزود: هفته دولت بهترین فرصت برای امیدآفرینی و اعتمادبخشی در جامعه بوده که رییس جمهور مردمی و مجموعه آن برای افزایش این مهم همت و انرژی زیادی به کار بسته‌اند تا این حس به مردم بیشتر دست داده و آینده خوبی برای آنها رقم زده شود.

سمیعی با تاکید بر حذر در تبلیغات شخص‌محور در هفته دولت که تاکید دولت سیزدهم است، گفت: این دولت معتقد است که عملکرد دولت با حذف تبلیغات شخص‌محور، به نمایش گذاشته شود.

وی با اشاره تشکیل «قرارگاه خبری شهید همدانی» خاطرنشان کرد: تقویت انسجام و وحدت ملی و همدلی و همچنین هم‌افزایی بین دستگاه‌های اجرایی و امیدآفرینی در جامعه از جمله اهداف تشکیل «قرارگاه خبری شهید همدانی» استان گلستان است.

سمیعی همچنین از اعلام دو هزار و ۴۷۹ طرح اعم از بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی در این استان توسط دستگاه‌های اجرایی تاکنون خبر داد و گفت: این طرح‌ها در حوزه عمرانی هزار و ۱۱۶ مورد و در حوزه اقتصادی هزار و ۳۶۳ مورد است.

وی خاطرنشان کرد: جمع‌بندی نهایی طرح‌های قابل بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی هفته دولت به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  24 مرداد 1401
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 67480
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام