مرکز خصوصی توانبخشی بیماران اعصاب و روان در گرگان افتتاح شد

با حضور جمعی از مسئولان، مرکز خصوصی توانبخشی بیماران اعصاب و روان در گرگان افتتاح شد.

به گزارش گلستان فردا، بعدازظهر شنبه با حضور جمعی از مسئولان، مرکز خصوصی توانبخشی بیماران اعصاب و روان در گرگان افتتاح شد.

مدیرکل بهزیستی گلستاندر این مراسم اظهارکرد: مرکز خصوصی توان بخشی، آموزشی، توان پزشکی، اجتماعی و پیگیری و درمان بیماران روانی مزمن ۵۰ نفر بیمار مرد ظرفیت دارد و با سرمایه بخش خصوصی به بهره برداری رسیده است.

عارف کیانی افزود: ششمین مرکز اعصاب و روان ویژه بانوان همزمان با هفته معلولین در بندرترکمن افتتاح و یک مرکز معلولین جسمی و حرکتی تا آخر هفته جاری در بندرگز راه‌اندازی خواهد شد

وی افزود: استان گلستان پنج مرکز اعصاب و روان شبانه‌روزی با ۲۵۸ نفر، ۳۰ مرکز اعصاب و روان روزانه با ۱۶۰ نفر و چهار مرکز ویزیت اعصاب و روان در منزل با ۲۰۰ نفر دارد.

کیانی ادامه داد: گرگان ۱۵ مرکز شبانه‌روزی و ۱۳ مرکز روزانه نگهداری معلولین اعصاب و روان و ۶ مرکز ویزیت و مراقبت در منزل بیماران ذهنی و جسمی حرکتی سالمندان دارد.

گفتنی است، ۹۴۳ نفر در مراکز شبانه‌روزی و ۶۶۳ نفر در مراکز روزانه استان نگهداری می‌شوند.

  12 آذر 1401
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 68212
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام