رئیس حوزه هنری گلستان:
مستند «قلعه ایثار» رونمایی و اکران می شود

رئیس حوزه هنری گلستان از اکران و رونمایی مستند «قلعه ایثار» در شهرستان گرگان خبر داد.

به گزارش گلستان فردا، سید حسام بنی فاطمه از اکران و رونمایی مستند «قلعه ایثار» خبر داد و اظهار کرد: این مستند به مناسبت هفته دفاع مقدس اکران می‌شود.

وی با اشاره به اینکه مستند «قلعه ایثار» روایتی از رزمندگان و شهدای محله قلعه حسن گرگان است، افزود: این مستند در روز دوشنبه ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی عصر جدید گرگان اکران و رونمایی می‌شود.

رئیس حوزه هنری گلستان گفت: مستند «قلعه ایثار» کاری از حوزه هنری انقلاب اسلامی استان با مشارکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و خانه احسان است.

وی با اشاره به اینکه تمرکززدایی یکی از برنامه‌های اصلی حوزه هنری است، یادآور شد: یکی از اهداف حوزه هنری انقلاب اسلامی تولید محتوا و داشتن نگاه یکسان به همه مناطق خصوصاً مناطق کم برخوردار و روستاها است.

بنی فاطمه اظهار کرد: منطقه قلعه حسن یکی از مناطقی است که همه بیشتر به آسیب‌های اجتماعی آن پرداختند اما ساخت این مستند نشان می‌دهد که این محله دارای نقاط قوت و مثبت هم هست و نیاز است مسئولان استانی و شهرستانی توجه ویژه ای به آن داشته باشند.

  3 مهر 1402
بخش : گرگان / فرهنگی
کد خبر: 69926
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام