نایب رییس اسکودا :
با معیار حذف ظرفیت مخالف نیستیم /نمره علمی استاندارد برای قبولی در نظر گرفته شود

نایب رییس اتحادیه سراسری کانون های وکلای دادگستری ایران (اسکودا) گفت: رسماً و به صورت کتبی به مجلس اعلام کردیم که با حذف ظرفیت مخالفتی نداریم در صورتی که معیار علمی و استاندارد برای قبولی درنظر گرفته شود

به گزارش خبرنگار گلستان فردا، ابراهیم کیانی در نشست تخصصی با موضوع "واکاوی آثار اجرایی قانون تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار در حوزه وکالت" به میزبانی کانون وکلای دادگستری گلستان، برگزار شد، اظهار کرد: ما رسماً و به صورت کتبی به مجلس اعلام کردیم که با حذف ظرفیت مخالفتی نداریم در صورتی که معیار علمی و استاندارد برای قبولی درنظر گرفته شود.

وی افزود: متأسفانه معیار هفتاد درصد به هیچ وجه قابل قبول نیست و سبب قبولی افراد با نمرات 4 و 5 از 20 می شود؛ این روند برای ما قابل پیش بینی بود و تذکرات لازم را در این خصوص به نمایندگان محترم اعلام کردیم اما به هر حال این قانون تصویب شد.

کیانی افزود: گر به همین کیفیت اجرا شود پس از چند سال اساساً هیچ داوطلبی باقی نخواهد ماند و برگزاری آزمون بی معنا خواهد بود و باید به همه فارغ التحصیلان حقوق پروانه وکالت بدهیم.

  16 آبان 1402
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70025
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام