معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی گلستان:
امسال ۲۳ طرح سرمایه‌گذاری گردشگری در گلستان تایید شد

معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از صدور موافقت‌نامه اصولی اولیه برای ۲۳ طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری خبر داد.

به گزارش گلستان فردا، مجید رحمانی خلیلی  با اشاره به آخرین آمار صدور موافقت‌نامه اصولی برای طرح‌های گردشگری استان، اظهار کرد: از ابتدای سال جاری تا پایان خردادماه موافقت اصولی اولیه ۲۳ طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در کمیسیون فنی سرمایه‌گذاری استان صادر شد.

وی افزود: این طرح‌ها شامل ۱۰ طرح اقامتگاه بوم‌گردی، دو هتل، هفت مجتمع گردشگری، دو مرکز تفریحی و سرگرمی، یک سفره‌خانه سنتی، یک واحد متل با پیش‌بینی حجم سرمایه‌گذاری هفت هزار و ۷۴ میلیارد ریال است.

معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: این طرح‌ها با ایجاد زمینه اشتغال ۲۹۵ نفر طبق ضوابط و قوانین مصوب در شیوه‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های ابلاغی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در کمیسیون فنی سرمایه‌گذاری استان بررسی و مورد تصویب قرار گرفت.

رحمانی خلیلی با اشاره به این‌که گردشگری و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه از اهمیت بالایی برخوردار است، اظهار کرد: حمایت از سرمایه‌گذاران و تسریع در اعطای مجوزهای لازم برای ایجاد تأسیسات گردشگری در سطح استان از اولویت‌های معاونت سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان است.

 

  13 تیر 1403
بخش : گرگان / اقتصادی
کد خبر: 70713
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام