پویش «هر هیات، آزادی یک زندانی»
۱۲ زندانی در گلستان با کمک خیرین و هیات‌های مذهبی آزاد شدند

رئیس کل دادگستری گلستان‌ گفت: ۱۲ زندانی جرایم غیرعمد این استان در قالب پویش «هر هیات، آزادی یک زندانی» و با کمک خیرین و هیات‌های مذهبی آزاد شدند.

به گزارش گلستان فردا، حیدر آسیابی روز دوشنبه اظهار کرد: این پویش با همکاری ستاد دیه و هیات‌های عزاداری استان تا اربعین حسینی ادامه دارد.

وی یادآور شد: بدهی آزادی زندانیان آزاد حدود ۹۷ میلیارد ریال بود که شکات، با گذشت بزرگوارانه خود میزان ۹۰ میلیارد ریال آن را بخشیدند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین مبلغ ۶ میلیارد ریال هم توسط هیات‌های عزاداری تامین شد.

رئیس کل دادگستری گلستان‌ ادامه داد: مابقی بدهی مددجویان به صورت توافق شده بین آنان با شکات، به صورت قسطی از سوی محکومان پرداخت خواهد شد.

آسیابی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۶۰ زندانی جرائم غیرعمد در گلستان با حمایت خیران و ستاد دیه استان آزاد شدند.

وی بیان کرد: ۲۰۰ زندانی غیرعمد با بدهی بیش از سه هزار میلیارد ریال در زندان‌های استان چشم انتظار کمک خیران برای آزادی هستند.

وی با دعوت از مردم استان برای مشارکت در این کار خداپسندانه، یادآور شد: خیرین و نیکوکاران می‌توانند با مراجعه به دفتر ستاد مردمی دیه استان یا از طریق شماره گیری کد #۷۷۷۷*۷۸۰* و انتخاب کد استان و همچنین از طریق شماره حساب و کارت بانکی طی تماس با شماره ۰۱۷۳۲۴۸۰۶۴۳ در امر خیر آزدی زندانیان مشارکت کنند.

  18 تیر 1403
بخش : گرگان / جامعه
کد خبر: 70722
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام