مدیر کل دفترامور شهری و شوراهای استانداری گلستان؛
شورای روابط عمومی شهرداری های استان تشکیل خواهد شد

مدیر کل دفترامور شهری و شوراهای استانداری گلستان با بیان اینکه روابط عمومی شاه کلید انعکاس عملکرد دستگاه است اظهار کرد: بزودی شورای روابط عمومی شهرداری های تابعه استان تشکیل و جلسات این شورا به صورت مداوم هر سه ماه برگزار خواهد شد.
به گزارش گلستان فردا ؛ طیبه خلیلی صبح یکشنبه 28 بهمن در نشست هماهنگی با روابط عمومی شهرداری های تابعه استان گلستان، تصریح کرد: اطلاع رسانی هرچه بهتر و دقیق تر اخبار و عملکرد شهرداری های استان از اهمیت بالایی برخوردار است و حضور مسئولان روابط عمومی و مدیران کانل های شبکه های اجتماعی شهرداریهای استان می تواند موجب رشد بیش از پیش اطلاع رسانی در این حوزه شود. 
وی افزود: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی برای شورای روابط عمومی شهرداری ها جزو برنامه های آتی این دفتر است که می تواند زمینه ارتقا را فراهم آورد.
مدیر کل دفترامور شهری و شوراهای استانداری گلستان در ادامه ضمن تاکید بر اهمیت حمایت شهرداران از مسئولین روابط عمومی شهرداری ها یادآور شد جلسه ای با حضور شهردارن و اعضای شورای روابط عمومی برگزار خواهد شد.
طیبه خلیلی در پایان بر لزوم پویا نگه داشتن اطلاع رسانی عملکرد شهرداری ها از طریق ارسال عملکرد شهرداری ها به صورت ماهانه به دفتر امور شهری و شوراها تاکید کرد. 
وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: در راستای اقدامات ستاد تسهیلات نوروز امسال، شیوه نامه برپایی نوروزگاهها در حال تهیه و تدوین می باشد و به شهرداری ها ارائه خواهد شد.
لازم به ذکر است گلستان دارای 33 شهرداری است که به ارائه خدمات می پردازند و ارائه فعالیت های آنان می تواند موجب آگاهی هرچه بیشتر جامعه با این اقدامات شود.

  28 بهمن 1397
بخش : جامعه
کد خبر: 61154
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

تلگرام