دعوت نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان از مردم جهت شرکت در راهپیمایی 13 آبان

نماینده ولی فقیه در استان و استاندار گلستان ضمن تبریک ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از مردم شریف و قدرشناس استان جهت شرکت در راهپیمایی باشکوه این روز دعوت کردند.
مبه گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، تن کامل پیام آیت الله سید کاظم نورمفیدی و دکتر هادی حق شناس به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
تاریخ معاصر ملت ایران همواره سرشار از رشادت ها، پایمردی ها، ایستادگی های زنان و مردانی است که هیچ گاه زیر بار زور نرفته اند و مبارزه با استکبار را در پیشانی اقدامات خود قرار داده اند و دفاع از مستضعفان را به عنوان یک وظیفه مورد توجه قرار داده اند.
۱۳ آبان، نمادی از مقاومت و ایستادگی تاریخی یک ملت است که در قالب اقدامی انقلابی توسط قشری فرهیخته صورت گرفت و برای همیشه ماندگار شد.
سیزدهم آبان در واقع روز تجدید میثاق با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی است که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی، در راه عدالت جان خود را نثار کردند تا ریشه ظلم بر چیده شود.
امروز دولت امریکا به نام حقوق بشر در سراسر دنیا شعله های آتش جنگ را برافروخته نگاه داشته و هر روز در گوشه ای از دنیا مستقیم و غیر مستقیم در اداره حکومت ها دخالت می کند و بر این باور است که با جنگ اقتصادی علیه ملت شریف ایران می تواند به اهداف پلید خود دست یابد ، غافل از آنکه جمهوری اسلامی ایران در طول 40 سال گذشته هر روز زنده تر شده است.
اینجانبان از تمامی مردم شریف گلستان، نگارستان ایران دعوت می کنیم با حضور پرشور خود در راهپیمای 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی مشت محکمی در دهان یاوه گویان زده و میثاق دوباره خود با آرمان های امام راحل، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و انقلاب شکوهمند اسلامی را همگام با مردم سراسر کشور به جهانیان اعلام نمایند.
سید کاظم نورمفیدی             هادی حق شناس
نماینده ولی فقیه در گلستان و امام جمعه گرگان       استاندار گلستان
 

  12 آبان 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 62911
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

مخابرات تلگرام