ثبت نام غیر حضوری adsl در استان گلستان

https://iliyar.com/blog/wp-content/uploads/2019/09/ADSL2_iliyar_com.jpg

متقاضیان اینترنت پرسرعت میتوانند از طریق مراجعه به سایت adsl.tci.ir نسبت به ثبت نام adsl اقدام نمایند .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، مهندس شهمرادی مدیر مخابرات منطقه گلستان افزود: با توجه به مشکلات بوجود آمده در راستای شیوع ویروس کرونا لازم است ازترددهای غیر ضروری اجتناب کرد.

وی با اشاره به هدیه 100 گیگابایت اینترنت رایگان که برای مشترکین اینترنت خانگی فعال شده افزود: این امر موجب افزایش مراجعات حضوری در مراکز امور مشتریان مخابرات شده است که خطر ابتلا و شیوع ویروس کرونا را فراوان می نماید .

مدیر مخابرات منطقه گلستان گفت : متقاضیان میتوانند بدون مراجعه به مراکز امور مشتریان و فقط با مراجعه به سایت adsl.tci.ir به آسانی نسبت به ثبت نام adsl  اقدام نموده و به هیچ عنوان نیاز به مراجعه حضوری به مخابرات نخواهد بود.

مهندس شهمرادی با تاکید بر استفاده از خدمات غیر حضوری که مخابرات برای شهروندان در نظر گرفته است گفت: با رعایت نکات ضروری من جمله در خانه ماندن ودوری از ترددهای غیر لازم نسبت به ریشه کنی این ویروس تلاش نماییم .

  26 اسفند 1398
بخش : جامعه
کد خبر: 63323
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

شرکت گاز استان گلستان شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام