سرپرست دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان :
تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب

سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان با اشاره به فرا رسیدن فصل گرم سال، تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف آب داشت .

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، ولی الله ساور با اشاره به اهميت آموزش، اطلاع رساني و فرهنگ سازي در ارتباط با مصرف بهينه آب افزود: افت شديد منابع آبي، افزايش جمعيت و به دنبال آن افزايش مصرف و همچنین با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و لزوم موازین بهداشتی قطعا با افزایش مصرف بیشتری روبرو هستیم كه مي بايست با فرهنگ سازي و مديريت مصرف اين مشكلات را مرتفع ساخت و موثرترین راهکار را ، مدیریت مصرف و صرفه جویی آب توسط همه مردم دانست .

وی تصریح کرد : با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و همچنین رعایت مسائل بهداشتی جهت شستشو دست ها برای مقابله با ویروس کرونا از هم استانی های فهیم می خواهیم رعایت الگوی صحیح مصرف آب را در دستورکار خود قرار داده  تا در فصل گرم سال جهت تامین آب آشامیدنی با مشکلات کمتری مواجه شویم .

ساور اظهار داشت : کاهش مصرف آب و خودداری از مصارف غیر ضرور شستشوی حیاط ، ماشین ، آبیاری فضای سبز و ..... بخصوص در زمان پیک مصرف ضمن جلوگیری از بروز افت فشارشبکه آب، امکان برخورداری از آب آشامیدنی برای همه مردم را فراهم می کند.

سرپرست دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان بیان داشت : بحران جدي آب، ضرورت توجه شهروندان گلستاني را به مديريت مصرف و صرفه‎جويي از اين مايه حيات‎بخش بيشتر مي‎كند و باید بدانیم با مصرف بیشتر از سفره های زیرزمینی و کمبود بارش ها تا خشکسالی خیلی فاصله نداریم ، پس با توجه به مصرف بالا و همچنین کاهش منابع آبی اصلاح الگوی مصرف در بخش های مختلف ، مناسب ترین و منطقی ترین راه حل برای گذر از بحران موجود می باشد .

ساور در پایان افزود : رعایت الگوهای صحیح مصرف آب و حفظ این گوهر بی جایگزین برای آیندگان همت تمام مردم استان را می طلبد و این شرکت تمام تلاش خود را جهت خدمت رسانی بی وقفه، با کیفیت و پایدار به شما هم استانی های عزیز را در برنامه خود دارد.

  26 خرداد 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63509
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام