رئیس اداره قرآنی اوقاف استان گلستان:
رقابت ۸۰ نفر در مسابقات قرآنی استانی در گلستان

https://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1399/6/19/12554262_579.jpg

رئیس اداره قرآنی اوقاف گلستان گفت: ۸۰ نفر از برگزیدگان زن و مرد مرحله شهرستانی در مرحله استانی در رشته‌های مختلف با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

به گزارش گلستان فردای ایران (گلستان فردا)، حجت الاسلام والمسلمین کوهساریان رییس اداره قرآنی اوقاف گفت: چهل و سومین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی در ۲۴ شهریور از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ عصر در دو بخش مرد و زن  در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان علی آباد کتول برگزار می‌شود.

او گفت: شرایط برگزاری آن به گونه‌ای است که تجمعی صورت نمی‌گیرد و از داوران استان‌های دیگر و بومی به منظور برگزاری مرحله استانی استفاده می‌شود.

حجت الاسلام ابوالفضل کوهساریان گفت: چهل و سومین دوره مسابقه قرآن کریم اوقاف در استان و در مرحله شهرستانی با حضور ۷۰۰ نفر از شرکت کنندگان برگزار شد.

رئیس اداره قرآنی اوقاف گلستان ادامه داد: این مسابقات در مرحله شهرستانی در دو منطقه شرق استان در آزادشهر، علی آبادکتول، گنبدکاووس، رامیان، مینودشت و کلاله و غرب استان و شهرستان‌های گرگان، کردکوی، بندرگز و آق قلا به صورت منطقه‌ای برگزار شد.

حجت الاسلام کوهساریان بیان کرد: مسابقه دهندگان در مرحله شهرستانی در رشته‌های تفسیر عمومی قرآن کریم، دعاخوانی، حفظ قرآن کریم، ترتیل و تحقیق به یکدیگر به رقابت پرداختند.

او گفت: ۸۰ نفر از برگزیدگان خواهر و برادر مرحله شهرستانی در مرحله استانی در رشته‌های مختلف با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

  19 شهریور 1399
بخش : جامعه
کد خبر: 63763
تگ ها :

golestanfarda@gmail.com

نظرات 0
ارسال نظر
پررنگ کج خط دار خط دار در وسط | سمت چپ وسط سمت راست | قرار دادن شکلک قراردادن لینکقرار دادن لینک حفاظت شده انتخاب رنگ | پنهان کردن متن قراردادن نقل قول تبدیل نوشته ها به زبان روسی قراردادن Spoiler

همراه اول شرکت داده پردازان نیک نام ققنوس پارس تلگرام